Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen velem? 13/L

Miért ilyen velem? 13/L

Figyelt kérdés
Na szóval van 1 mozgáskorlátozott barátnőm. Az elmúlt 1 évben nagyon jóba lettünk bármit megtudunk beszélni. De az annya azt szeretné ,hogy ne velem hanem a nálam jobban tanuló lányokkal, mondván én rossz hatással vagyok rá. Amikor megkérdeztem tőle miért ilyen velem az annya azt mondta az előző barátnője, hogy koszos vagyok,amit nem értek,meg azért is ,hogy beviszem a városba (sétával) és azt hiszi ,ha beviszem bedrogozom és leitattom ,amit végképp nem értek ,mert eggyátalán nem ilyen vagyok. Nem tudom miért alkot rólam ilyen véleményt pedig nem is ismer annyira. A barátnőm is mongya neki hogy nem ilyen vagyok stb. De nem érdekli mert a Fanni (az előző barátnője) ezt mondta rólam. Miért ilyen velem?
2015. nov. 14. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:
*barátkozom
2015. nov. 14. 22:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hülye! Mondd meg az anyjának, hogy hadd tudjad már jobban, hogy milyen vagy, mint ő. Fanni meg egy ribikóka, aki direkt akar kibaltázni veled. Hát felnőtt ember és annyi esze van, mint egy verébnek? Komolyan, hova halad ez a világ?!!?
2015. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy inkább olyan szeretne lenni mint a Fanni annya ,aki mindent tud a lányáról és nem mehet el sehova hanem tanul egyfojtában. Ha megmondanám neki megsértődne hogy hogymerészelek neki így beszéln és az a baj a saját lànyával is ilyen mindent tudni akar mit csinál kivel beszélget stb. Az apja is megmondta az annyának hogy a Nórának nincs magánélete melleted
2015. nov. 15. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond meg az anyjának, hogy ne haragudjon, de neked nagyon rosszul esik ez az alaptalan vádaskodás.


Beszéld át a barátnőddel és próbáljátok nyugodtan megbeszélni közösen a problémát. Beszélhetsz a saját szüleiddel is hogy segítsenek.

2015. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az ilyeneket. Dugni tud, de a végeredménnyel nem tud bánni! Undorító. Mondd meg neki, hogy felnőtt ember és hülye, mint a szőnyeg. Ha meg megsértődik, akkor mondd neki, hogy csak akkor sértődik meg az ember, ha az igazat mondják neki! Ennyi.
2015. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld kéz :) megbeszéltem a barátnőmmel és máma átmegyek hozzájuk. Majd meglátjuk mi lesz
2015. nov. 15. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!