Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan adjam a lány tudtára...

Hogyan adjam a lány tudtára hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom és pár het ide költözött egy lány aki nagyon tetszik nekem. Nem tudom hogyan adjam ezt tudtára, nem akarok odaállni és ezt közölni vele mert nem tudom hogy én bejövök neki vagy sem, ciki lenne nekem ha ez csak egy oldalú lenne meg talán el is költözne amit nem szeretnék, szóval nem akarom elijeszteni! Volt már olyan hogy hétvégén együtt bevásároltunk, főztünk meg kajáltunk, tehát a lehetőség adott meg elvileg könnyü dolgom is van de igazából attól tartok hogy az eddig felépített "barátságot" lerombolnám. Mit javasoltok mit tegyek , hogyan kezeljem ezt a szitut?
2015. nov. 16. 15:44
 1/2 Trafó1 ***** válasza:

Álmodozzál és magányos estéiden mikor egyedül vagy te meg a kezed, élvezd a pillanat adta örömöket:-PPP

Banyek akkora málé vagy, hogy kivetem magam az emeletről, vigyél neki virágot oszt hívd el moziba, vagy tudom is én, de tegyél valamit.

2015. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Randira hívd, semmiképp ne vallj egyből szerelmet.
2015. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!