Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még esélyem széles baráti/...

Van még esélyem széles baráti/haveri kört kialakítani, ha a gyerekkoromból nem maradt egy barát sem?

Figyelt kérdés
A gimiben lett legjobb barátom, azt a kapcsolatot ápoljuk továbbra is, és az egyetemi társaimmal is jól kijövök, de ott még a jövő zenéje, hogy kivel marad meg a barátság, és kivel nem. Az egyetemi ismerőseim közül mindenkinél azt látom, hogy gyerekkori barátaik a legszorosabb barátaik. Vannak, akik oviba is együtt jártak. Van még esélyem sok haverra, sok jó barátra szert tenni, ha a gyerekkori barátaim már nincsenek meg?
2015. nov. 16. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Èn mèg csak gimis vagyok, de szinte nem is tartom a kapcsolatot a règi barátaimmal.
2015. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És sok barátod van most?
2015. nov. 17. 00:03
 3/6 gnoomage ***** válasza:

Én is szakközepes haverokkal vagyok már csak kapcsolatban és azokkal akikkel az elmúlt 1 évben megismerkedtem... Persze ha egy általánosból való haver köszön vissza köszönök de együtt lógni már nem lógunk, még facebookon se dumálunk vagy valami. Én ez alatt az egy év alatt megismertem olyan embereket akikre kb bármikor tudok számítani és ez vissza fele is így van, ahoz képest 11 év alatt(ált. is. + óvoda) nem voltam erre képes. Persze haver volt összes osztálytárs de pl egy titkomat se tudta senki...



Ajánlom kezdj el olyan helyekre járni amit szeretsz. Én például koncerthelyeken is szedtem össze jó haverokat.

2015. nov. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Nem mondom hogy hú de sok barátom van, de mindemkivel jóban vagyok, ès vannak azok az emberek akiknek szinte bármelyik titkomat elmondanám. Ès ezzel èn meg vagyok elègedve:)
2015. nov. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülj inkább annak, hogy van gimiből legjobb barátod, plusz az egyetemen is jóban vagy többekkel.


Nemem a gimiből senki sem maradt; mindegyikük új éltet kezdett - nélkülem. Az egyetemen átnéznek rajtam, visszautasítók, mert nem voltam a mű gólyatáborban. Ja és gyerekkori barátom sincs, nem is volt.


Ahelyett, hogy a sok helyett még többet akarnál, inkább örülj annak, amid van - hisz sokaknak fele annyi sem adatik meg, mint neked. Ez csak egy jó tanács, mellyel szerintem megkönnyíthetnéd az életedet


23f

2015. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én se voltam gólyatáborban, ez furcsa indok.


Nem arról van szó, hogy nem becsülöm, ami van, hanem fura érzés, mintha semmi nem kötne a szülőfalumhoz, vagy ilyesmi. Olyan távolinak érzem a gyerekkorom, pedig fiatal vagyok. És voltak jó gyerekkori barátaim, konkrét személyek, akiket sajnálok, de már nem sikerül felújítani a viszonyt (próbáltam), és nem is miattam ment tönkre.

2015. nov. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!