Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha még ismerkedés szinten...

Ha még ismerkedés szinten vagy egy pasival aki tetszik neked, de a barátnőd lenyúlja az még megbocsájtható?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát... megbocsájtható éppenséggel, mert nem a pasidat szerette el, de azért nem éppen szép és illő dolog ilyet csinálni a barátnőjével!

Szerintem igazi barátnők nem csapnak le a másiknak tetsző pasira.

2015. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet valakit lenyúlni, a srác a barátnődet választotta, kész.

Gondolom, nem arról van szó, hogy a csaj mocskolt előtte, magát meg fényezte, az más. De ha ketten ismerkedtetek vele, és ő nem téged választott, azért senki nem hibás

2015. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ami nem volt a tied, azt nem lehet lenyúlni.
2015. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Sose értettem ezt a nyavalygást... Mennyivel lenne jobb, ha veled jönne össze a pasi, de közben a barátnőd után csorgatja a nyálát, mert ő jobban bejön neki? Inkább örülnél, hogy nekik összejött, ahelyett, hogy egy eleve halálraítélt kapcsolat után sírsz. Ha megtalálod a pasit akinek te kellesz, azt senki nem tudja majd "lenyúlni", mert ő téged akar majd. Akit meg le lehet nyúlni, az nem ér annyit, hogy különösebb időt meg energiát pocsékolj rá, az később is meglépne, ha jobb partit talál.
2015. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt ne feledjétek, hogy a pasinak is van beleszólása a dolgokba.

Ha ő a barátnődet választja, akkor soha nem is lett volna esélyed. Ha téged választ, mindegy, hogy a barátnőd próbálkozik-e. Ha meg az dönt nála, hogy ki nyomul jobban, akkor előbb-utóbb úgyis lenyúlja valaki más, ha nem is most vagy nem is a barátnőd.

Egyébként a környezetemben többször is előfordult ilyen pepitában (két férfi barát akarta ugyanazt a nőt) és soha nem lett belőle konfliktus. Mindig tudomásul vettük a nő döntését.

2015. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak akkor megbocsájtható,ha beszerveznek têged is egy hármas geng bengbe és jól szétalázák a pici szájadat.
2015. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez velem fordult elő, két férfiút megismertem barátok voltak, és én már eleve az egyikkel szimpatizáltam. De amikor az a valaki is közeledett felém, nyíltan előttem a másik rászólt, hogy "ezt azért megbeszélhettük volna"... nem akartam megbántani hogy esélye sem lett volna. :D Mindenesetre muris. Fordítva lehet nem lett volna vicces.
2015. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!