Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem képesek barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem olyan jó a beszélőkéjük... Vagy egyszerűen nem figyelnek rájuk. Mert pl hozzám nem szoktak odajönni barátkozni, tehát egész nap egyedül vagyok. Így meg a kommunikációm se fejlesztem. Tehát egyre távolibbak az emberek. Olyan rossz, hogy nem nyitnak felém, én meg hiába próbálok, nem vagyok jó társalgó, sokszor semmi gondolatom nem támad, olyan, mintha üres lennék.

#kapcsolat #önbizalom #inttovertáltság
2015. nov. 23. 20:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok munkahelyen is keveset beszélek ezt már szóvá is tették talán még enyhe depresszióm is van sajnos sokat vagyok egyedül erre szerintem még ez a tél is rátesz hogy nincs napsütés alig várom a tavaszt!
2015. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hasonló.. nem vagyok központi személyiség és furin nézem azokat a lányokat/fiúkat akik mindenkivel jóba akarnak lenni,és megjátszák magunkat előttük :) volt a 20évem alatt 3nagyon szoros barátságom de mint kiderült mindig nekem volt fontosabb a másik :) pedig könnyen ismerkedem,mosolygós vagyok és őszinte..lehet velem akármiről dumálni.. 20/L
2015. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hozzam sem szoktak spontan odajonni baratkozni. Ezt en szoktam meglepni, es nem csinalok ebbol ego kerdest. En szeretek uj ismerettsegeket epiteni ha latom, hogy mindket fel iranyabol van erdeklodes. Szerintem a tarsalgast lehet fejleszteni olvasassal, jo es erdekes konyvek olvasasaval is. Szoval nem kell panikolni. Le kell tenni a Facebookot, es ertelmes, gondolat ebreszto konyveket kell forgatni.
2015. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!