Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mit érez? Ez most...

Ilyenkor mit érez? Ez most kihasználás?

Figyelt kérdés

A kisebbik fiú tesómnak lett egy barátnője,vele lenne a gond. A kislányt állandóan cipelni kell mindenhova, ha nem megy el érte valahova a tesóm,akkor megy a hiszti. Észre vettem, hogy elkezdte a családomat és a közös barátainkat is a hátunk mögött kigúnyolni már egy ideje. A szüleinktől elkezdve a másik tesómat és engem is nagyon durván. Mi soha nem szóltunk be neki semmiért és nem is bántottuk. Legutóbb kellett a kocsi nekem,mert időpontra orvoshoz mentem és mindennek elhordott,mert nem tudta a tesóm őt felvinni vásárolgatni Budapestre. Aztán terveztek egy kirándulást vidékre,ahova mentek volna ők és még 2 haverjuk. Megkérdeztem,hogy velük tarthatok-e,mire a kislány a hátam mögött elhordott minden kétszínű mocskos állatnak,hogy én menni akarok. Mi van??? Aztán tovább fokozta..minek tanulok egyetemen,kitörölhetem vele,minek van nyelvvizsgám azzal is kitörölhetem a nagy seggem stb. Aztán talán megbánta,mert elkezdett felém nyitni,majd újra hirtelen...nem köszönt,szó nélkül elmegy mellettem az utcán. Kiderült az a baja,hogy én utána nem takarítok otthon meg nem szolgálom ki őket és stb. Ja meg kupi van mindig a szobámba. Mi köze hozzá ? Pár napja ismét előjött ez..mivel nem vitte el megint a testvérem őt vásárolni,de most velem meg elment a kisasszonynak ajándékot venni! Ezért lehájasozott :O Az alakommal megjegyzem annyi gond van,hogy kis felesleg! :D Semmi extra,nőies alakom van. Már-már annyira bántott ez a sok dolog, hogy vissza szóltam neki,mire megjegyezte vele semmi gond,nincs mire bocsánatot kérnie,mi látjuk hülyén a dolgokat és neki mindenben igaza van okkal utálja a körülötte lévőket. Még hozzám vágott egy nagyon sértőt,amihez semmi köze nincs,meg aztán nem is úgy van,ahogy ő látja. Végül én is csúnya szavakkal illettem már.

Szerintetek is kihasznál minket? Hogyan győzhetném meg ezekről a testvéremet? Megjegyzem tud minden ilyen dolgáról,mert neki szid el mindenkit,mi meg a tesómtól tudjuk. Mit tanácsoltok?


23/L


2015. nov. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szabaditsatok meg a tesodat ettol a csajtol, egyszer meg halas lesz erte
2015. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy idióta elkényeztetett kislánynak tűnik, aki igen kihasználja a tesódat...


22F

2015. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én most kiálltam az igazamért és beszóltam végre,mire megfenyegetett a lány testvére,hogy elkap a drogos bandájával. egyre jobb...-.-
2015. nov. 26. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha tesód nem látja magától és meg kell győzni
2015. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már nektek kelljen félni egy ilyen kis barbi királynőtől. zavarjátok el a francba, lehet a tesód dühös lesz, de utólag meg fogja köszönni
2015. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez rendben van,de tudjátok a szüleim mindezek ellenére az ő pártján állnak. Azzal mentegetőznek,hogy ő még csak 17 éves...és? Ez nem menti fel..Nekem este,hogy mertem vissza szólni,mert sírni fog. De minket lehet ócsárolni? Azért ez már állj!
2015. nov. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!