Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Ti szoktátok átölelni a...

Fiúk! Ti szoktátok átölelni a legjobb barátotokat, vagy átkarolni?

Figyelt kérdés
Átölelni csak úgy szeretetből, vagy ajándékozáskor, vagy ha rég nem látjátok egymást, vagy csak. Vagy a vállán átkarolni, pl. közös képhez, vagy csak hogy kifejezzétek fontos nektek?

2015. dec. 7. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én nem.
2015. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
2015. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért lennék meleg?

Elég szar ez a világ, hogy ennyire érzelemmentes és ciki a fiúknak olyat csinálni amit a lányoknak természetes. Pedig mindkét nemnek azonos lelkiállapota van és mindenki vágyik a törődésre.

Sajnálom azokat akiknek túl alacsony az érzelmi intelligenciája ehhez.

2015. dec. 7. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek veled. Sajnos manapság már senki nem csinál olyat, ami a szánalmas világ romlott sztereotípiáin nem megy át. Miért? Mert félnek attól, hogy mások elítélik őket. Mindenki csak játszik, azért, hogy neki is játsszanak. Ilyen emberekkel pedig a jövő kilátástalan.


23f


(ja és nyugodtan pontozzon csak le mindenki, úgy, ahogyan szokták!)

2015. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyet értek veled utolsó :)

Jó hogy vannak hozzám hasonlóan gondolkodó emberek.

2015. dec. 7. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi szoktuk. Nem gyakran, de volt rá példa.

Ilyen volt ha nem láttuk egymást hosszú ideig vagy valami miatt nagyon letörve volt a másik.

Aki szerint ezt csak a melegek csinálják az valamit valahol nagyon elrontott..kíváncsi lennék, hogy mégis milyen férfi az ilyen..inkább fiú..

Szép estét.

2015. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen. :)
2015. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nap, de van rá példa :) Nálam ez egyfajta jelzés, hogy mindig ott leszünk a másiknak, történjék bármi :)

És nem, NINCS benne semmilyen szexuális töltet. Az a baj, hogy aki egy teáskanál érzelmi fejlettségén áll, az sosem fogja megérteni ennek a jelentőségét. Az emberekbe annyira bele van ivódva az, hogy nehogy a többi véletlenül gyengének lássa (értsd, aki kimutatja az érzelmeit), hogy sokszor, ha ilyennel találkoznak, akkor számukra a legkényelmesebb magyarázatot választják, mondván ha két fiú megöleli egymást, akkor biztosan melegek.

2015. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen átszoktam, mert tiszta szívemből szeretem őt. Le is lettem pedofilozva (ő 13, én 19), de nem érdekel, mert a barátságunk sokkal fontosabb, mint a hülye társadalmi "normák".


Nem vagyok meleg.

19/f

2018. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!