Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak mert gond van?

Mit csináljak mert gond van?

Figyelt kérdés

Üdv

A barátnőmmel az a gond, hogy sokszor egyedűl akar lenni otthon, és irreális okok fabrikál, hogy ezt elérje. Már sokszor összevesztünk miatta. Ha megmondtam ezt neki, akkor halált, meg az öngyilkosságot hozta fel, megilyedtem párszor rendesen. Meg hogy nekem ő semmit nem jelent, pedig maga a világot jelenti.


Mit lehet tenni ? Szerintem ez már pszihikai betegség ? Okok kitalálása csak egyedűl legyen otthon ? És állítólag a világon mindenkinél jobban szeret.



2015. dec. 7. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
20/F
2015. dec. 7. 17:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg valószínűleg valami teljesen kézenfekvő dologról van szó. Pl nem akar előtted szőrteleníteni,vagy edzegetni, valami ilyesmi lesz.
2015. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megijedtél, mert öngyilkos akart lenni? Ok nélkül mondja, semmit se jelent neked. Mit akarsz ilyentől? Tanítsd meg kommunikálni vagy hagyd el....

Mit lehet tenni? Beszélj vele!?!?!?!?!??!?!!?! :OOOOOOOO

Lehet csal.

2015. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha megmondtam ezt neki, akkor halált, meg az öngyilkosságot hozta fel"

"Meg hogy nekem ő semmit nem jelent, pedig maga a világot jelenti"

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy zsarol és manipulál. Ne legyen igazam, próbálj leülni vele őszintén beszélgetni, kérdezd meg, tényleg mi az oka, hogy annyit akar otthon lenni egyedül. Éreztesd vele, hogy elfogadod ezt a döntését és nem akarsz rátelepedni, de tudni akarod a valós okokat, és aggódsz érte, hogy minden rendben van-e vele. Ha kikerüli a válaszadást, tovább játszmázik, nem éri meg. Egy kapcsolat őszinteség és bizalom nélkül halálra van ítélve.

2015. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár komoly pszichés okai is lehetnek. Beszélj vele nyíltan ezekről. Mond meg hogy nagyon szereted, sokat számít neked és nem bírod elviselni ha azt hallod meg akarja ölni magát. És kérd engedje meg hogy had segíthess neki.
2015. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!