Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmondanátok a legjobb...

Ti elmondanátok a legjobb barátotoknak/barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tudtok egy nagy titkot, aminek köze van a legjobb barátnőtökhöz/barátotokhoz, de ha elmondanátok neki, az teljesen megváltoztatná az életét, lelkileg tönkretenné.


Véleményt szándékosan nem írok (még), hogy ne befolyásoljalak titeket. Csak kíváncsi vagyok a gondolataitokra.



2015. dec. 14. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a helyedben szerintem én sem mondanám el, igaz ha én lennék akkor mégis elvárnám hogy elmondják.. nem egyszerű a dolog
2015. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez az egyetlen amellett szóló ,,érv", hogy mondjam el.. Hogy én is tudni akarnám.

De persze továbbra is tartom, hogy nem fogom elmondani, nem az én dolgom, csak sajnálom barátnőmet, mikor meséli, hogy nem érti, miért ilyen a szülei kapcsolata.. :/

2015. dec. 26. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!