Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » én elég introvertált vagyok,...

én elég introvertált vagyok, de van egy nagyon társasági, számomra nagyon jó barátom, számára én csak egy vagyok a sok barát közül?

Figyelt kérdés
én őszintén egyedül is, vagy kevés baráttal is elvagyok, de van egy barátom aki nekem nagyon fontos, az egyik legfontosabb, ő viszont nagyon társasági, sok barátja van, és ez persze nagyon jó, és felnézek rá, csak attól félek hogy én csak egy jelentéktelen vagyok a sok barátja közül. veletek volt már ilyen? mit lehet tenni? vagy vannak erre jelek? őszintén azt se tudom mit kérdezzek még, leginkább a véleményeteket, mert elég fura ez a helyzet...
2015. dec. 22. 17:38
 1/3 anonim válasza:
Énis pont most így érzek és énis ezen filózom.Elvileg legjobb barátok vagyunk,de úgy érzem h mindenki más fontosabb neki en meg csak egy sima barát a sok közül akivel akkor lóg ha épp nincs kivel.....:/
2015. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh hát átérzem..:/ mi még nem is vagyunk legjobb barátok, így mégtöbb aggály van bennem. csak nem vagyok az a típus aki ott lóg a nyakán meg mondja hogy mennyire kedveli, ezért nyílván nem várhatom el hogy tudja hogy mennyire fontos nekem. de nem akarok ráakaszkodni, meg az tudom mennyire idegesítő tud lenni.. olyan mintha ebből nem lehetne jól kijönni:/
2015. dec. 22. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet,én is vele elvagyok,neki nagyobb a társasága. Viszont én tudom biztos "első" hely az enyém. Nem csak mondja,hanem sok olyan dolgot tesz legjobb barátnőm amit más barátainak nem. Pl ha bulizni megyünk csak nekem fizet mindent,ha tudja nincs nálam pénz.Másnak nem.

Bármi gondja van engem hív elsőnek,tőlem kér elsőnek segítséget én tudok róla a legtöbbet.

Neki is rajtam kívül van vagy 4-5 barátnője 3-4 fiú haverja de én vagy számára fontos. Én is legjobb barátnője vagyok akár csak nekem ő.Nekem csak ő van.


Nem a szavak számítanak hanem a tettek. Mikor keres téged.Mikor mit tesz.Illetve te is mit teszel

Mi mondjuk sokat lógunk egymással. Szoros a barátságunk,más barátaival ritkábban találkozik.Fele annyit sem tesz meg értük mint értem. Ami fontos miattam képes lemondani egy találkozót,mert én fontosabb vagyok.

2015. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!