Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nektek hogy esett volna a...

Ez nektek hogy esett volna a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Már hónapokkal ezelőtt megbeszéltük egyik barátnőmmel, hogy együtt megyünk az új Star Wars filmre a mozikba, mindketten nagy rajongók vagyunk, már hetek óta tiszta lázban égtünk. Na és erre fel ő a múlt héten összejött az egyik munkatársunkkal, aki már régóta tetszik neki, és azt mondta, hogy ne haragudjak, de mi lenne ha a sráccal menne el a Star Warsra, mert ő is elhívta. Hát most mit mondtam volna, azt mondtam oké, felőlem menjen akkor vele.

De azért kicsit rosszul esett, hogy már hónapokkal ezelőtt be volt tervezve, erre ő meg inkább megy az újdonsült pasijával moziba.

Ti mit szóltatok volna? Hogy esett ez volna? Csak én fújom föl az ügyet?


Spoilert légyszí ne írjatok a filmmel kapcsolatban!!!


L/19



2015. dec. 23. 16:24
 1/6 Roland G. ***** válasza:

Ilyenkor általában fontosabb a fiú/lány,mint a barát.

Legközelebb te is csinálj vele egy hasonlót és akkor leesik neki milyen érzés az ilyen,de ha szólt neked,akkor ne csinálj belőle feszkót,nem nagy ügy.Korrekt volt,hogy szólt,ennyi!

2015. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha annyira be volt tervezve és neked ez ennyire fontos, akkor hogyhogy nem vettetek rá előre jegyet? :D
2015. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked komolyan az a bajod,hogy az új párjával akar lenni mint a barátnőjével?Ez teljesen normális,főleg a friss kapcsolatoknál.Olyankor minél több időt akarnak eggyütt tölteni.
2015. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

A felháborodásod teljesen jogos, hiszen csalódott vagy azért mert a barátnőd a rég megegyezett programot simán képes volt dobni az párja miatt. Úgy érezheted hogy nem vagy neki elég fontos.

Nem volt a legszebb húzás tőle, hiszen más filmet is megnézhettek volna, mivel veled már a Star Wars rég le volt egyezve, mégsem ezt tette. Ugyanakkor korrekt volt veled, mivel megkérdezed előtte erről téged.

Azt tanácsolom, hogy felejtsd el az egészet, de a jövőben ne engedd ezt meg. Ha ismételten lemond egy közös programot, és azt a barátjával fogja véghezvinni helyetted, akkor beszélgess el vele erről és mond meg neki, hogy ez nem helyes így. Ha nincs rá hatással a beszélgetés akkor ne tulajdoníts nagy jelentőséget a barátságotoknak, és próbáld hanyagolni.

Remélem segítettem!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus


Kellemes Ünnepeket kívánok neked!

2015. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esett volna.


Viszont én nem mondtam volna rá,hogy oké menj vele.Azt mondtam volna,hogy "köszi,de amúgy azt ígérted velem jössz,de menj csak vele"


Ugyan ezt felesleges vele megtenni,mert úgy se fog leesni neki és még te fogsz rosszul kijönni.


Viszont tényleg a barátoknak a friss szerelem sokkal fontosabb mindennél. Engem legjobb barátnőm 3 hétig hanyagolt,csak pár szót beszéltünk. Kb 1-2 nap kellett volna ahhoz,hogy azt mondja hagyjuk a barátságot.

Mire jó a barátság ha szerelmes az ember akkor tojik a fejére? De egy kis veszekedés után rögtön sír a vállunkon?? áá azért nem.

Nekem legjobb barátnőm mondta,hogy ő olyan ember aki attól még,hogy van párja nem hanyagolja a barátait. Mondjuk kiderült az ellenkezője.Hiszen az elején 3 hétig durván hanyagolt,mintha nem léteznék. Utána pedig kellett kb 4 hónap!! hogy egyensúlyt találjon a barátok és párja közt. Mondjuk mindenkit elvesztett,minden barátnőjét,barátját,haverját.Én maradtam meg,de nekem sem kellett sok,hogy tényleg én is ott hagyjam.


Attól,mert vki szerelmes lehet egyensúlyt találni szerintem.


Viszont nincs mit tenni most már,nyugodj meg és dobj be egy felest :D

2015. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha tényleg annyira nagy rajongók vagytok, akkor lehet, hogy simán elmegy veled másodszor is megnézni és akkor már eleve nincs miért bánkódnod, hiszen nem lemondta, csak kicsit felrúgta a terveket - csak nyilván kérd meg őt is, hogy ne spoilerezzen. ha annyira nem érdekli, hogy másodszor is megnézze, akkor meg keress mást, akivel megnézheted, biztos találsz rá még pasit is, aki nem látta még...


szerintem kár felfújni a dolgot. neki most a pasija fontosabb volt, biztos veled is volt már íg és lesz is még. viszont visszavágni is kár az ilyesmiért. a jó dolgokra törekedj az életben és pláne a barátságokban, ne a bosszú, szúrkálódás és visszavágás vezéreljen.

ha tényleg barátnők vagytok, akkor szerintem mondd el neki, hogy ez egy kicsit bántott, de azért túléled, csak tudja, hogy rosszul esett neked és máskor egy picit figyeljen oda jobban a megbeszélt dolgokra.

2015. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!