Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a kiborulásom?

Figyelt kérdés
Tegnap egy barátom megkérdezte hogy leülhet-e a gépemhez megírni pár dokumentumot. Természetesen megengedtem neki. Csak azt figyelmen kívül hagytam hogy ő mindig is egy ilyen "jobban tudom" fontoskodó gyerek volt. Hát fogta aztán ráfrissített az egész operációs rendszerre mert szerinte az új az jobb. Természetes hogy leformázta az egész merevlemezem. A munkáim, projektjeim és a hétfőre készített prezentációm is odalett amihez két hónapja gyűjtöm az anyagokat és már csak apró javítások kellettek volna. Mikor számon kértem hogy mit csinált még ő volt felháborodva hogy nem köszönöm meg hogy ő az usb-jéről ingyen megcsinálta nekem. Ki a fa*sz kérte meg rá basszus. Elküldtem a fenébe. Igazából nem is tudom miért írom ki a kérdést, már úgy se tudok rajta változtatni, és most egy barát is mínuszba van. Csak egy idióta miatt annyi mindenem veszett kárba hogy el se tudom mondani, és nem tudom hogy közlöm majd hétfőn a közönséggel hogy új határidőt szeretnék kérni hiába volt az egészre három hónapom...
2016. jan. 1. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Leformázta a merevlemezt? XDDDD

Nála nagyobb barmot szerintem nem találnál Magyarországon. :D

2016. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Még szép hogy jogos.

A te helyedben huu hát nem tudom, biztos meg is p.csáztam volna. Félreértés ne essék, nem vagyok egy agresszív ember, de a telefonom és a laptopom olyan kincseket, fontos dolgokat rejt, hogy még a családtagjaimnak, barátaimnak sem szívesen adom a kezükbe. Pont az ilyenek miatt.

És akkor még neki áll feljebb..

2016. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogos volt! Jól tetted, hogy elküldted a pic*ába.


Én a helyedben keresnék egy adatmentő céget, visszaállíttatnám a HDD teljes tartalmát és benyújtanám neki a számlát.


Egyébként meg milyen "új"-ról beszélt? Win10-re lehet frissíteni adatok mentése nélkül is.

2016. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jogos. Én még akkor is elküldtem volna a fenébe, ha nem formázza le a merevlemezt. A Windows 7-nél újabb operációs rendszerek úgy a kukába valóak, ahogy vannak.
2016. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen után úgy elverném, hogy a következő szilvesztert is kórházban töltené.
2016. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy jogos, nagyon finom kifejezés!

Az (ex)barátodnak sem lehet egy agysejtnél többje, ha kérdezés nélkül ilyet csinált:S

Fogadd meg a 3-as tanácsát és próbáld meg helyreállíttatni az adatokat (legalább a legfontosabb fájlokat, pl. amin a munkád van) Rohadt drága, de ha megengedheted magadnak, akkor mégis megéri. A számlát benyújthatod neki, de mivel annyi esze sincs, mint egy plüsskengurunak, nem fogja megadni. Ha a céged elég gáláns, esetleg őket megkérheted, hogy fizessék ki legalább a költségek egy részét, hátha átvállalják, még ha semmi felelősségük sincs a dologban.

2016. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: ja, most már késő, de biztonsági mentés!!! Munkát, legfontosabb doksikat legalább 2-3 helyre is, folyamatosan!!!


(Nagyon is megértelek, én is jártam hasonlóan: egy barátom a diplomamunka leadása előtt egy hónappal egy segédprogramot akart telepíteni az új gépemre (én kértem a segítségét, szükség volt rá), de egyikünk sem tudta, hogy nem kompatibilis az új operációs rendszerrel:( A diplomamunkámról volt ugyan biztonsági mentés az egyetemi szerveren, de egy jóval korábbi verzió... Szerencsére vissza tudták állítani az összes adatot, és nem is került sokba, de iszonyú mázlim volt... És sokat tanultam belőle a biztonsági mentés fontosságáról:S)

2016. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Lehet az lesz hogy elmegyek és megcsináltatom. 10 ezret most megér nekem annyit hogy elkerüljem hétfőn a kellemetlenségeket. Az a probléma hogy az expresz amit azonnal megcsinálnak az már 20 ezer. Ami most viszont betenne, de a simával meg nem tudom mikorra végeznek. Ráadásul gondolom elsején nem dolgoznak. A srác tuti nem fogja kifizetni. Azért ha elviszem a számlát megtartom, és és ha legközelebb kér bármi apró szívességet megmutatom neki hogy a legutolsó nekem mennyibe került.

Ha ilyen szoftvert letöltök mint az a pandora visszaállító cucc az nem olyan hatékony mi? Meg gondolom minél több dolgot töltök a gépre annál többet felülír és annál kevesebbet lehet visszahozni, nem?

2016. jan. 1. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:
hú anyám emiatt most én is ideges lettem :D
2016. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kiakadtam volna. A helyreállítás számláját meg odatolnám az orra alá. Egyébként, ne bánd hogy összevesztél vele, mert ilyen ember ellenségnek is rossz, nem hogy barátnak. Nem azért mert hibázott, hanem mert még ő háborog a saját butasága miatt.
2016. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!