Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogos volt a kiborulasom?

Jogos volt a kiborulasom?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy ferfival. Azt mondta komolyat akar. Hetvege ota furan viselkedett. Most tudtam hogy tegnap vett halakat az exenek es elvitte hozza. Az a lany nagyon messze lakik. Mi kozelebb. Es azt irta hogy tegnap faraszto napja volt stb. Ma leirta hogy igaz elment az exehez meg hogy en beteg vagyok miert kiabalok ezert vele telefonon. Ugy elborult az agyam hogy fbn ezt kiirtam a lapjara. 10 perc utan tiltott. De ez nem erdekel. Viszont nagyon kiborultam mert semmivel sem artottam neki. Nem ertem miert csinalt ilyet a hatam mogott.
2014. júl. 15. 11:38
1 2
 1/17 Umaku ***** válasza:
Hát ez semmiképen sem normális. De fb-ra kiírni gyerekes viselkedés volt.
2014. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jogos.

Ráadásul az ismerősei előtt sem kéne cirkuszolni.

2014. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy jóban van az exével és segít neki attól nem lesz több számára egy barátnál...őszintén elmondta, hogy hol volt tegnap? probléma volt, hogy őszinte és nem hazudozott, arról, hogy mi volt, meg nem kitérő válaszokat adott?


21F

2014. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Félig-meddig.

Viszont a kiírós dolgot legközelebb hanyagold, rettentően gyerekes.

2014. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet egy aranyhal volt kivánj valamit
2014. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta utalja azt a not. Nem akar vele beszelni. Nem erti miert keresi. Meg szerelmet is vallott.
2014. júl. 15. 11:45
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja es a legelso randinkon o mondta. Hogy egyikkel se tartja a kapcsolatot
2014. júl. 15. 11:46
 8/17 Umaku ***** válasza:
De mi a francnak írtad ki fb-ra??? Erre válaszolj inkább!
2014. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azert hogy a tobbi no is megtudja milyen ember. Mert megtudtam hogy nem csak velem szorakozott
2014. júl. 15. 11:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Este azt irta hogy azert nem tudtunk talalkozni mert nincs benzin a kocsijaban. De kozben mas nohoz furikazott.
2014. júl. 15. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!