Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a kiborulásom?

Figyelt kérdés
Tegnap egy barátom megkérdezte hogy leülhet-e a gépemhez megírni pár dokumentumot. Természetesen megengedtem neki. Csak azt figyelmen kívül hagytam hogy ő mindig is egy ilyen "jobban tudom" fontoskodó gyerek volt. Hát fogta aztán ráfrissített az egész operációs rendszerre mert szerinte az új az jobb. Természetes hogy leformázta az egész merevlemezem. A munkáim, projektjeim és a hétfőre készített prezentációm is odalett amihez két hónapja gyűjtöm az anyagokat és már csak apró javítások kellettek volna. Mikor számon kértem hogy mit csinált még ő volt felháborodva hogy nem köszönöm meg hogy ő az usb-jéről ingyen megcsinálta nekem. Ki a fa*sz kérte meg rá basszus. Elküldtem a fenébe. Igazából nem is tudom miért írom ki a kérdést, már úgy se tudok rajta változtatni, és most egy barát is mínuszba van. Csak egy idióta miatt annyi mindenem veszett kárba hogy el se tudom mondani, és nem tudom hogy közlöm majd hétfőn a közönséggel hogy új határidőt szeretnék kérni hiába volt az egészre három hónapom...
2016. jan. 1. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elvileg van már adatmentési technika. Keress fel egy informatikust, vissza tudják menteni formázás után is speciális programmal a vinyó tartalmát.
2016. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!