Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány kihasznál. Mit...

Egy lány kihasznál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vonzódom hozzá, de ő észre sem vesz. Ha teljesen feladtam elhint egy apró jelet hogy van esélyem. És kezdődik előlről. Amúgy nem nagy dolgok de mégis zavaró hogy folyton "segíteni" kell neki.
2016. jan. 3. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok Nobel díjas tudós de szerintem akkor ne hagyd magad kihasználni ez az ötletem.
2016. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GooseBumps válasza:

Ha tényleg igaz, amit írsz: hagyd a francba. Az energiavámpír tipikus esete. Akármilyen jó nő is legyen, nem ér meg annyit, hogy folyamatosan lábtörlőnek érezd magad mellette. A kapcsolatban is folyton rosszul éreznéd magad, és hosszú távon magadat tennéd tönkre vele, mert teljesen leszívná minden energiádat. Én ugyanezt éltem meg kb. egy évvel ez előtt, kicsit komplikáltabb volt a szitu de lényeg hogy fél évig kitartottam egy lány mellett, aki kb. érzelmileg abuzált. Kár volt, teljesen bedepresszióztam. Szabadulj meg tőle mihamarabb. Az ilyen életképtelen és manipulatív emberek (legyen az férfi vagy nő) megérdemlik, hogy egyedül maradjanak a problémáikkal.

Másfelől: ez az "elhint egy apró jelet" dolgot lehet, hogy csak Te magyarázod be magadnak. Nem tudom persze mire gondolsz, lehet hogy tévedek, mindenesetre ha fontos Neked és biztosra akarsz menni akkor beszélj vele. Nem kell letámadni, de azért érezze hogy fáj Neked az, amit csinál. Ha ezen besértődik és továbbra is folytatja amit csinált, akkor egyértelmű, hogy eddig is kihasznált. Ott és akkor mindörökre el kell felejteni az illetőt.

2016. jan. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!