Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon igaz barát?

Viki10000 kérdése:

Vajon igaz barát?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akibe egyszer már nagyot csalódtam. Ezért egy ideig nem foglalkoztunk egymással. Azért mert az egyik közös barátunk minde féle hülyeséggel tömte tele a fejét rólam. Aztán egy idő után valhogy megint jóba lettünk és rengeteget segitettem neki de érdekes volt hogy összeveszett azzal a közös "barátunkkal". Mindegy rengeteg dologba segítettem neki családi, pasik, suli stb. mindig ott voltam mikor baj volt. Mostmeg kibékültek megint és engem hanyagol. Ugy érzem mintha kihasznált volna. Elég rossz érzés. mit kéne most csinálnom?

2016. jan. 4. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
ha még tartod valamire a dolgot akkor beszélj vele ha nem akkor meg hagyd rá és keress más barátokat
2016. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2016. jan. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!