Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szerelem tényleg ennyire...

A szerelem tényleg ennyire elveszi a férfiak eszét? Egyből meg kell szüntetni egy barátságot?

Figyelt kérdés
Van (inkább csak volt) egy nagyon jó barátom, tavaly ismertem meg, szóval nem régi barát, úgy éreztem, nagyon közel kerültünk egymáshoz. Sok mindent megosztottunk egymással, lelkiztünk, sok titkunkat elmondtuk egymásnak. Kb. nem volt olyan nap, hogy ne írjunk a másiknak, minden héten legalább 2x, de volt, hogy 4x-5x találkoztunk. Aztán év végén megismert egy lányt, először úgy volt, hogy nem jönnek össze, akkor szomorú volt, vigasztaltam, de végül mégis összejöttek. Ez november közepén volt. Azóta 2x találkoztunk, kb. másfél órára, az összes találkozót elutasítja piszlicsáré okokkal, az e-mailek megszűntek, ő egyetlenegyszer írt rám azóta. Ez a barátság már menthetetlen, tulajdonképpen megszűnt, ugye? De miért ilyenek az emberek? :(
2016. jan. 5. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Egyik lány barátommal jókat beszélgettünk, jól voltunk, aztán szerelmes lett és szerintem már nem is tudja, hogy létezem. :D Mondom K! Akkor erről ennyit. Hagyom őket. :D Ha akar, akkor majd ír. Természetesen nekem is fáj, de ez van.
2016. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:(
2016. jan. 6. 22:06
 13/13 anonim ***** válasza:

Én voltam 8-12 órás együtt lógós.Amúgy melóhelyen ismerkedtünk meg. 6-8-12 órákat dolgoztunk szóval akarva akaratlanul együtt voltunk szóval mindegy :D Az más,hogy ő otthagyta a melót, aztán rá egy hónapra leállás volt,de nem mentem vissza,utána meg együtt lógtunk.


Nem untuk mi egymást.

De mondom kb 3-4 hónapig volt ez,utána már nem. Nem dolgoztunk,sok gondunk volt. Egymásnak voltunk a támaszai!!


Nem tudom miért baj ha vki szeret a legjobb barátnőjével,legjobb barátjával,haverjával együtt lenni.


Viszont most 3 év után, pár óránál többet nem tudok barátnőmmel lenni. Egyszerűen van dolgom,neki is van dolga.Én dolgozok. Heti 3 tali van ami max 4-5 órás.


De látom csak annyi ragadt meg,hogy 8-12 óra úristen..de hogy csak 3-4 hónapig tartott ez és hetente 1-2 nap szünet volt az már nem jutott el.



Kérdezőnek:

Sajnálom,hogy ez történt.Nem vigasz,de lehet pár hónap múlva már keresni fog. Kezdeti szerelem az ilyen senkivel nem foglalkoznak be vannak zárva a kis világukba és ennyi.

Húgom is ezt csinálta.Egy barátnője se maradt. 3-4 barátnője volt akikkel mindig eljárt. 2 éve betoppant a szerelem az életébe,összes barátnője. De még én is teljes hanyagolásban voltam,most már talán annyira nincsenek össze nőve mint eddig voltak.De ha hirtelen szakítanának,eléggé egyedül lenne,mert barát nuku.

2016. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!