Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnő az ilyen?

Barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy baràtnőm 2 éve! Nagyon jóban vagyunk napi szinten ovi utàn együtt kàvézunk! Elég sok mindent tudunk egymàsról! Gyerekeinek pàr nap csúszàssal van a szüli- névnapjuk ők is szeretik egymàst! Megbeszéltük,hogy szombaton nàlunk lesz köszöntés mert jönnek körik,mamàk vasàrnap meg nàluk! Én még őàltaluk soha nem voltam meghivva hozzàjuk de ők szinte minden csalàdi eseményen résztvettek! Nincsenek túl jó anyagi helyzetbe úgyhogy érthető! De!!! Megkért süssük meg együtt nàlam a tortàkat otthonra meg az oviba(nàlunk kell vinni)! Gondoltam az egyik torta költségeit àtvàllalom meg veszek a kislànynak mellé valamit , de ma közölte velem,hogy a pàrja nem szeretné,hogy àtmenjük de azért a tortàkat süssük meg! Azt mondtam jó! Mostmàr ugy gondolom hülyének vagyok nézve! Mégsem szeretném azt a tortàt megsütni hiszen àt sem mehetek felköszönteni a kislànyt! Kicsit kihasznàlva érzem magam! Szerintem ez nem igazi baràtsàg mindig akkor vagyok jó ha kell valami!mi a véleményetek?
2016. jan. 6. 13:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Telefonról tök egyszerű a felkiàltó jel,ezért nem kopik a shift....
2016. jan. 6. 16:37
 12/12 anonim válasza:
" Én még őàltaluk soha nem voltam meghivva hozzàjuk"! :D
2016. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!