Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj ha ebben az esetben...

Baj ha ebben az esetben mégsem látogatom meg?

Figyelt kérdés
Barátnőm és kislánya kórházban van. Mondtam barátnőmnek hogy ma munka után viszek neki ebédet 12-13 óra között. Ő erre közölte hogy akkor tájba jön a volt sógornője mert előtte ő is megy körmöshöz és menjek hamarabb ha tudok. Sajnos nem tudok mert a munka dél körül ér véget. Ti mennétek a helyemben?
2016. jan. 12. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel arról van szó, hogy ebédet vinnél neki (roppant rendes Tőled) és mivel a kórházban tényleg nem valami jó a kaja, én bemennék, letenném az ebédet és megmondanám, hogy most tudtam csak jönni - kész :-)

Ha "problémás" a helyzet, akkor meg eljönnék :-)

Mindenesetre az én lelkiismeretem tiszta lenne és miattam "nem halna éhen" :-)

2016. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért zárja ki a volt sógornő jelenléte azt, hogy te is bemenj a kórházba.

Én elvinném a kaját, majd pár perc csevegés után távoznék, hogy nyugodtan tudjanak beszélgetni az új manikűrről.

2016. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Memondanám, hogy nem tudok korábban menni, mert dolgozom, ennyi. Mi ebben a probléma? Majd ő erre megmondja, hogy menjek, vagy sem. Ha jó barátnőd, akkor ilyet meg lehet vele beszélni.
2016. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondod,hogy délig dolgozol,nem tudsz előbb menni ennyi.


nekem is volt olyan,barátnőmnek ígértem munka után átmegyek segíteni neki,pár dologban. Mondta,hogy menjek előbb,mert,hogy neki később el kell menni. Mondtam nem tudok 4-ig dolgozok fél 16:20 ra érek haza,de fél 5-re már nála tudok lenni. Hát végül nem mentem,mert neki az későn lett volna. Rossz hogy nem tudtam segíteni,de ez van.

2016. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor mondta, hogy menj hamarabb, akkor gondolom, mondtad neki, hogy nem tudsz, mert délbe végzel. Erre mit mondott? Mondta, hogy jó, akkor gyere, ahogy tudsz? Vagy azt, hogy akkor inkább ne gyere?
2016. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért látogasd meg, mert a barátnőd.Ne zavartasd magad rokon nő miatt.Majd a kislánnyal elbeszélgetsz vagy játszol.
2016. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!