Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezdek eltávolodni tőle. Jogosan?

Kezdek eltávolodni tőle. Jogosan?

Figyelt kérdés
6 éve a barátnőm. Most egy szakra járunk az egyetemen. Mindig mindent megosztunk egymás között: tételkidolgozásokat, beugrókat. Az utóbbi időben viszont én kidolgozom a rám eső részt, ő viszont az utolsó pillanatban közli, hogy ő erre mégse ér rá, meg ilyenek. Szóval az én anyagomat felhasználja, de ő a kisujját sem mozdítja. Sajnos ez már nem egyszer fordult elő. Így már én sem küldök át neki anyagokat. Múltkor ezt meg tudta egy vizsga előtt és ezért berágott rám. Tényleg ennyi év barátságnak vége szakadhat ilyen miatt?
2016. jan. 18. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy. A közösködésnek szakad vége. Megmondod neki, hogy továbbra is szereted és egyetemen kívül szívesen vagy vele, de ha nem veszi a részét a közösből, akkor te sem osztod meg vele a magadét.
2016. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én csak a közösködésnek vetettem véget. Ő viszont erre hozzám vágta hogy akkor nem is vagyok igazi barátja, meg hogy hogy lehetek ilyen önző.
2016. jan. 18. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az utóbbi időben csak érdekből barátkozott veled, és most, hogy már te sem dolgozol ki neki tételeket, megsértődött, mert így most rá hárul az egész.

Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, még ha 6 évig barátnők voltatok is.

2016. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!