Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? :/

Mit tehetnék? :/

Figyelt kérdés
Na, szóval az van, hogy a legjobb barátnőm olyan fajta lány, aki minden fiúnak tetszik, engem meg sokat csesztetnek, mondjuk akad is olyan akinek tetszem, de nem túl sok személynek... És amikor a barátnőmmel kint vagyok szüneten, mindig jönnek oda azok a fiúk akiknek tetszik a barátnőm, meg beszélnek vele, meg mikor hazamegyünk is ott vannak, és én meg nem szólok semmit (mert hát nem is kérdeznek) és olyankor eléggé kényelmetlenül érzem magam.. Már sokat gondoltam arra, hogy ne is barátkozzak vele, mert nem illünk össze, és csak viszi lefele az önértékelésem, de amúgy tökéletesen egy húron pendülünk stb... Mi legyen?? Már nem bírom.:/

2016. jan. 22. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj belefolyni a beszélgetésekbe. Az önbizalmad meg rakd helyre, mert mint írod, te is tetszel a fiúknak, szép lehetsz. Nem kell számszerűsíteni, hogy ki hány fiúnak tetszik.
2016. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát én nem igazán mondanám magam szépnek, legalábbis sokan ,,belém ültették" ezt az évek során.

Jöhetnek még válaszok azért!:D

2016. jan. 22. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Arról hogy a legjobb barátnőd tetszik a fiúknak nem tehet. Ha Te azon gondolkozol emiatt, hogy nem barátkozol vele az rólad mond el dolgokat.
2016. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem ez nem zavar, hogy ő tetszik a fiúknak, viszont olyankor a fiúk mindig ,,kitúrnak" engem, és 3. keréknek érzem magam...
2016. jan. 23. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy lány vagy. :D Az én összes haveromnak volt már több barátnője is, de engem abszolút nem érdekel, sőt csak örülök neki, hogy nekik ilyen jól megy. :D Hozzám még egyszer nem jött oda lány, soha nem tetszttem senkinek, aminek örülök is, mert nincs kedvem fájdalmat okozni valakinek azzal, hogy elutasítom. De ez van. :D Inkább örülj neki, hogy a barátnőd ilyen sikeres. Beszélj vele, hogy ne hagyja, hogy kitúrjanak! Igaz barát nem hagyja, hogy a barátját elnyomják.
2016. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. c:
2016. jan. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!