Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogadjam el őt, úgy...

Hogyan fogadjam el őt, úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm, aki nagyon furcsa. Kicsit mintha fogyatékos lenne, nagyon furcsa kérdései vannak, furán gondolkozik, sokszor nevetnek rajta a suliba. Szokták durván csúfolni, de ő észre se veszi, csak nevet. Sajnálom őt, szeretnék vele barátkozni, de nem igazán megy. A legjobb barátnőm valahogy el tudja fogadni. Ha tőlem kérdez valami hülyeséget, akkor nagyon fel tud idegesíteni. Pár hét múlva táborba megyünk, és velünk lesz szobán. Félek, ha nem tudom őt elfogadni hogy ott van, egész idő alatt ideges és feszült leszek. Soha nem tudtam az embereket elfogadni, csak azokat engedem magamhoz közel, akik szimpatikusak számomra. De ezen szeretnék változtatni. Hülye válaszoktól kíméljetek. Köszi a válaszokat!
2016. jan. 24. 13:15
 1/3 anonim válasza:
41%
Enis ilyen vagyok de mivel o beteg valoszinu ezer szerintem ne rajta toltsd ki az ideged probald kerulni szerintem amikor felhuz valaszolj es tunj el onnan xd vagy probalj vele beszelgetni ugy h ne huzd fel magad gondolj arra hogy o beteg es te is lehetnel o de halistennem nem vagy
2016. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nem így működik sajnos. Ha ideges leszel a furcsa dolgaitól, akkor hiába próbálod erőltetni, nem fogod tudni megkedvelni. Látszani is fog rajtad, hogy irritál. Beszéld meg ezt előre a legjobb barátnőddel, hogy te megteszel mindent, hogy el tudd fogadni a "speciális" osztálytársatokat, de néha idegesítenek a dolgai, ilyenkor próbálja meg ő valahogy elsimítani a helyzetet, amíg te lenyugszol szép csendben. Jobb lesz így, őszintén, érzéseket, barátságot nem lehet erőltetni.
2016. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom miért, de most egész jól el vagyok vele. Lehet hogy mert kiírtam magamból az idegességemet a kérdésembe :)
2016. jan. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!