Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokszor ugy érzem egyedül...

Sokszor ugy érzem egyedül vagyok pls mért van ez?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de mégis igy érzem magányos farkas vagyok :D fura érzés kavarog bennem néha vagyis eleg sokszor, nem tudom miért. Néha alig vannak mellettem a barátaim, ugy hogy pl: ülök a padon es egyszar csak elmenek vagy le se ülnek elmenek elotem, ki állnak melletem meg ilyesmi de meg is ugy érzem hogy magányos farkas lennek 😐 mit csináljak?? Pls pls
2016. jan. 30. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal tinédzser vagy és megnyugatlak, nagyon sokan mások érzik ezt így.

Lehet, hogy még nem gondolsz most erre, vagy nem tudatosul benned a dolog, de egy párkapcsolat majd mindent megold. Egy idő után az ember azt érzi, hogy nincs teljesen egy hullámhosszon a haverokkal, vagy ha vannak is barátok valahogy nem elég, hiába vannak körülötted, magányt érzel.


Bele van kódolva az emberekbe, hogy kell egy társ, ha majd megtalálod hidd el nem fog zavarni, mikor mennek el előled a haverok.


ha nem is párkapcsolat formájában jön ez a személy, lehet akár egy nagyon szoros barátság is. Egy olyan barát aki nem csak egy a haverok közül, hanem akivel tényleg egy csapatba tartoztok.

2016. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!