Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel tudnám meggyőzni arról,...

Mivel tudnám meggyőzni arról, hogy adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam, "elárultam" a legjobb barátomat, már hosszabb ideje kérlelem, hogy adjon egy esélyt ennek az egésznek, de ma reggel (is) azt mondta, hogy "ezek után nincs miről beszélnünk..." és lerakta a telefont... :( Mit csináljak? Kérleljem tovább? Vagy várjak? Helyre lehet egyáltalán az ilyesmit hozni?
2016. febr. 11. 12:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
???
2016. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azért ebben a kategóriában tettem fel a kérdést, mert itt általában sok válasz érkezik... A lényeg az, hogy szerintetek helyre lehet hozni valahogyan egy "árulást"?
2016. febr. 11. 12:44
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha nagy vonalakban leírnád a szitut, mert így nincs értelme a kérdésednek.
2016. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A moderátorok nem hülyék.


Az meg, hogy helyre lehet-e hozni, csak rajtatok múlik, de ne menj az agyára azzal, hogy állandóan nyaggatod, hogy bocsásson meg.

2016. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta tart ez a helyzet, megpróbálom összefoglalni... Tényleg nagyon hülye voltam, azzal piszkáltam, hogy változzon meg, kritizáltam (nincs jelentősége, de sokszor volt alapja azért...) néha elég keményen, erre persze Ő sem fogta vissza Magát... végül eljött egy olyan pont, hogy annyira megsértett, hogy kilátásba helyeztem, hogy visszaélek bizalmas információkkal... ettől persze nagyon kiakadt... Tudom, hogy nagy hiba volt, de annyira szeretném jóvá tenni valahogyan...
2016. febr. 11. 12:53
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyálj, lépj tovább... Ezt elcseszted.
2016. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó, ne menjek az agyára... de akkor mit csináljak? Ő az a típus, aki egyébként is nagyon nehezen tesz engedményeket... ha annyiban hagyom, biztos, hogy semmi előrelépés nem történik majd, Ő biztos, hogy nem fog keresni... :(
2016. febr. 11. 12:55
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul zsaroltad őt , erre még te vagy kiakadva... szép... Tudod én sem állnék veled szóba.

Eljátszottad a bizalmat, ami nem tér vissza.

Nem tudod jóvá tenni, és nem tudod meg nem történtté tenni sem.

Törődj bele. Hibáztál, és elvesztetted.

2016. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleve, meg akartad változtatni... Tehát nem őt szereted, hanem egy általad felállított megfantáziált embert, aki nem ő de te azzá akarod tenni... Az ilyen kapcsolatok helyből halálra vannak ítélve...
2016. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, olyan értelemben "ki vagyok akadva", hogy szomorú vagyok, el vagyok keseredve... Durván megbántott és azt akartam, hogy Ő is rosszul érezze magát... Gyerekes, tudom, de... fontos nekem és nem akarom elveszíteni. :(
2016. febr. 11. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!