Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jóban vagyunk és már kérdezgette tőlem hogy ki tetszik nekem meg ilyesmi, mondtam hogy ő. Alig beszélünk valamit de nagyon fosok mondani neki bókot stb. egyébként nyáron szokott lejönni mert más városban lakik de nem igaz hogy nem merek egy szívet küldeni neki messengeren legyetek szívesek normális válaszokat írni

2016. febr. 13. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már tudja, hogy tetszik neked akkor nem értem mi a gond...De ha nehezedre esik konkrétan kimondani a dolgokat, próbáld meg kétértelműen és viccesen előadni. Erre példát nem tudok neked mondani,. mert ezt úgyis a szituáció hozza, meg az amiről beszélgettek.
2016. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi tevagy az eddigi leggyorsabb válaszoló
2016. febr. 13. 22:15
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy tudja igen de nem merem mondani neki hogy szeretem
2016. febr. 13. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt ne is mond neki, hogy szereted :D ez még csak "kedvelem" szint inkább amúgy is. De mondom a szituációt meg a beszélgetés témáját neked kell tudni abba az irányba vinni, hogy bókolni tudj neki, ha ez még chatelés közben sem megy gáz lesz személyesen, én ezért ellenzem nagyon a netes ismerkedést, mert személyesen nem tudod magad úgy kiadni és lehet csalódtok egymásban vagy nem azt kapjátok, mint amit chatelés közben tapasztaltatok.
2016. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez az egész úgy kezdődött h bejelölt visszaigazoltam rámírt hogy menjek ki a suli elé megismerkedni mondom ok és hazaértem és azóta ezvan hogy írogatunk
2016. febr. 13. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennél nem tudom mi lehetne nyilvánvalóbb, nem értelek :D hány évesek vagytok? Hívd el valahova ne chaten erőltesd a dolgot, ha már úgyis ennyire nyilvánvaló, hogy bejöttök egymásnak. ha találkoztok meg húzd fel a tököd és bókolj neki vagy akár mond meg neki, hogy járnál is vele utána feloldódsz nem lesz gond, hogy "szivesckét" küldj neki :D
2016. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
húzd fel a tököd XD amúgy 13 mindketten és nyáron jön le ide berhidára tehát most csak chat
2016. febr. 13. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
addig suliban sem találkoztok vagy mi? Amúgy meg utazz el hozzá vagy ő hozzád, gondolom nem egy félre eső japán kis faluban lakik, ahonnan ne tudnátok elérni egymást
2016. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ő veszprém én berhida pls
2016. febr. 16. 21:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!