Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok, mit kéne...

Ti mit gondoltok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A suliban egy barátnőmmel nagyon jóban vagyok,padtársak vagyunk mindenhova együtt megyünk a sulin belül és sulin kívül is állandóan chatelünk.Én imadok vele lenni és ő is velem,de egyik nap fülembe jutott,hogy páran azért nem kedvelnek engem,mert én folyton lekötöm őt.Van az osztályunkban egy srác,akinek a barátnőm bejön,ez azonban nem kölcsönös,de ő is rossz szemmel néz engem.

És eljutottunk oda,hogy ha én megyek valamilyen buliba a srác nem jön miattam.

Én nem érzem csak magamat hibásnak,hiszen a barátnőm is jön utánam,szeretne velem lenni,szóval nem vagyok pióca.Sokszor van,hogy elindulok valamerre és jön utánam és kérdezi hogy hova megyek és hogy jön ő is.Én nem akarom vele megszakítani a barátságot soha hiszen az egyik legjobb barátnőm.Ti mit gondoltok erről?Mit tennétek a helyemben?Nem foglalkoznátok vele vagy inkább nagyobb távolságot alakítanátok ki a barátnőd és közted?

Előre köszönöm!


2016. febr. 14. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Attól függ, mennyire fontos neked a többiek véleménye, megéri-e, hogy változtass a barátnőddel való viszonyon.
2016. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyertelműen nem ér annyit egyikük véleménye se...
2016. febr. 14. 18:02
 3/3 anonim válasza:
Ha nem ér annyit, ne hanyagold a barátnődet!
2016. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!