Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm rosszat akar...

A barátnőm rosszat akar nekem? Ilyen egy jó barátnő?

Figyelt kérdés
Iskolába nem talált meg a táskájába valamit rám fogta hogy elloptam aztán kiderült hogy az egyik füzetébe mondom neki nem akarsz bocsánatot kérni erre az a válasz hogy kussoljál. Tanár is kérdez valamit tőle egyből mondja h én nem mondtam neki ezért nem tudta stb.. Ha én mondok valamit nem hiszi mástól is meg kell kérdeznie.. Mindig mondja nekem hogy milyen hajszín állna jol, miközbe a sok festék irritálta a fejbőrömet és már nem festem.. Meg buliba is megyünk akkor is elmegy ismeretlen fiukkal, mondja hogy mindjárt jövök 5 perc ez áltba 2 óránál több szokott lenni volt h nem vártam meg lebaszta a fejemet h ott hagytam.. Már többször mondtam neki ha így viselkedik többet nem leszek a barátnője de mindig visszaédesgeti magát ha nem sikerül akkor meg osztály előtt elkezdi mondani a titkaimat ha vissza szolok akkor meg egyből idegrohamai vannak..
2016. febr. 21. 14:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
ja...jot dugtam..
2016. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!