Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemétség volt tőlem?

Szemétség volt tőlem?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk a bátyám,a batátnője és én külföldön.Egyszerre felmondtunk,és munkát keresünk,de nem feltétel,hogy egy helyre menjünk dolgozni,csak hogy legyen munka.Jóban vagyunk tesóm barátnőjével (nevezzük B-nek).Együtt beadtuk az önéletrajzot pár helyre.Ahol a szüleim dolgoznak,az egy jó munkahely,de én egyelőre nem adtam be az önéletrajzom,arra hivatkozva,hogy ha van más,akkor inkább külön munkahelyen dolgoznék.Ők ketten beadták,én mondtam nekik,hogy én még várok vele,csak ha nagyon nem lesz más akkor adom be,hátha a szüleim miatt könnyebben felvesznek,de mint mondtam,utolsó helyen van.Eltelt 1,5 hét,szorít az idő,kellene munka,nem hívtak fel.sehonnan. Ezért mégis bementem a szüleim munkahelyére és azonnal mondták is hogy felvesznek.De nyilván nem a szüleim miatt,mivel nem is befolyásos emberek ott,másrészt alkor a testvéremet is kapásból fel kellett volna vegyék.Amikor ezt megtudta B,vérig volt sértve,hogy miért adtam be,így most ő miattam csúszott le a munkáról,holott erről szosó sincs,és attól még őt is hívhatják dolgozni.Tesóm nem tudja kinek adjon igazat,de úgy látom inkább B mellett áll.Mit kellett volna tennem?Ölbetett kézzel várni,amíg B és tesóm talál munkát és én csak utána kereshetek?Kicsit hosszú lett és lehet túl részletes.Tényleg szemét húzás volt ez tőlem?

2016. febr. 27. 22:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért,telefonról írtam.
2016. febr. 27. 22:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
külföldön vagy már, légy kapitalista és ne foglalkozz vele. Nem voltál amúgy szemét. Léptél, felvettek, csá.
2016. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kellett volna tennem?"

Megmondani neki tényeket.

"Tényleg szemét húzás volt ez tőlem?"

Mi? Beadni önéletrajzod valahova?

2016. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem tartom szemét húzásnak egyáltalán,de azért felmerült bennem,mi van ha tévedek és rosszul látom.Persze várok még véleményeket :) Nekem is meg kellett volna sértődnöm ha ők előbb találnak?Vicc. Köszi a válaszokat :)
2016. febr. 27. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szemétség, hisz ő már korábban beadta.

Az, hogy téged felvettek azonnal, nem azt jelenti, hogy őt is felvették volna. Csak irígykedik.

2016. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a csaj egy irigy kis p**sa.
2016. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért beadhatad volna velük egyszerre még ha hívnak is nem kötelező egyből kezdeni, és ha közben nem jön máshonnan válasz elfogadod, vagy fel tudsz mondani a próba idő alatt. Igen, ez így nem jött jól ki.
2016. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt szemétség. Én a helyükben örülnék neki, hogy legalább Neked sikerült. Valamit bíznék benne, hogy mihamarabb tudnék csatlakozni hozzád, illetve a munkahelyhere.
2016. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogy volt szemét húzás, nem azért csináltad, hogy kiszúrjál velük, téged választottak ki, ennyi, ha eddig nem keresték, ezután sem fogják, te voltál számukra a jobb választás
2016. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7.válaszoló természetesen elfogadom amit mondasz,nem kötekedni akarok,csak nem teljesen értem.:) Így még időt is "hagytam" nekik,mert az ő önéletrajzuk előbb bent volt,szólhattak volna nekik előbb is mint ahogy rám rámbólintottak.És nem ez az egyetlen ahova beadtuk,azért nem értem miért jött ki rosszul,én is munkát kerestem ugyanúgy mint ők,semmivel sem vagyok előnyösebb helyzetben,hogy könnyebben találjak,hogy lenne oka haragudni.Tudom úgy tűnik az igazamat akarom megmagyarázni de ez csak azért van mert nem értem a logikát abban ahogy ők gondolják.
2016. febr. 27. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!