Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Mit csináljak, hogy ne érezzem rosszul magam ezért?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel elég sok mindent csinálunk együtt, tök jól elvagyunk, ha nem élőben, akkor gépen nézünk valami sorozatot, játszunk, stb. szóval sok időt eltöltünk együtt. Én nagyon élvezem és az elmondása alapján ő is. Azonban mostanában keményedett be a suli mindkettőnknek, szóval nem tudunk már annyit dumálni meg ilyesmi, csak hétvégén, meg hétköznap kicsit, amikor egyikünknek sincs más dolga. Azt mondta neki is rossz ez így, de nincs mit tenni. Na most hétvégén is elvoltunk, tök jól éreztük magunkat, de közben egyik ismerősétől, akivel nem tudja szerintem, hogy beszélő viszonyban vagyok, megtudtam, hogy holnap meg holnap után neki nem lesz suli, viszont ő erről nekem nem mondott semmit. Nem hazudott, mert nem is kérdeztem rá, de nem is mondta, úgy viselkedett, mintha holnap menne suliba ugyanúgy, mint eddig. Én nem értem miért nem szólt, mert így is beszéltük, hogy nincs már annyi idő sajnos egymásra, de én sokkal hamarabb hazaérek a suliból, mint ő és így ha szólt volna tök sok időnk lett volna egymásra, vagyis jelentősen több, mint általában hétköznapokon. Nem értem, hogy miért nem szólt és kicsit rosszul is érzem magam miatta. Akkor ez azt jelenti, hogy nem is szeret annyira velem dumálni meg ilyesmi vagy csak egy kicsi időt akarta magának? Ha időt akart azt sem értem, mert alapból én sem vagyok itthon, bőven lenne ideje akármire, ha ennyire meg nem akar velem foglalkozni, akkor miért mondja azt? Tudom, hogy kicsit túlreagálom, de én ezt nem értem és most ez foglalkoztat eléggé, amikor inkább a holnapi dolgokra kellene koncentrálnom.

2016. febr. 28. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az fel sem merült benned, hogy néha az emberek egy kicsit egyedül is szeretének lenni és feltöltődni, önmagukkal foglalkozni? Lehet ezért nem mondta és végre kialudná magát vagy menne a saját dolgai után, amúgy is lógtok együtt eleget, a suli sem lesz örökké hajtós.
2016. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá persze, de azt is mondhatná, hogy nem lesz holnap suli, de bocs most van dolgom meg egyedül szeretnék lenni stb, ez egyáltalán nem esne szarul.
2016. febr. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!