Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nekivágnátok a nagyvilágnak...

Ti nekivágnátok a nagyvilágnak teljesen egyedül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lehetőségem lesz Amerikában tanulni egy fél évet egy középiskolában. Azonban nekivágni félek egyedül. 10-es vagyok középiskolában. Általános iskolában 8 éven át egyedül voltam, meg minden, a lényeg, hogy nem jöttem ki jól az osztállyal. Gúnyoltak is, így örömmel feledem el őket. Középiskolában, meg bejött minden. Lettek rendes barátaim, akik tényleg normálisak, és a volt osztályból is megmaradt az az 1-2 ember akivel igazán jóban voltam. Mindig is álmom volt, hogy amerikában éljek, vagy tanuljak, és most ez lehet hogy összejön, ám félek élni a lehetőséggel. Már ha rá gondolok, már akkor is gyomorgörcs fog el, mert ideges leszek, de pozitív értelemben. FÉlek, hogy elveszíteném a barátaimat, és nem maradna nekem senkim. Persze lennének ottani haverjaim is, de mégiscsak jobb lenne egy baráttal nekivágni a dolognak. Egyfelől nagyobb élmény, másfelől meg nagyobb biztonságot adna. Legalábbis nekem. Ám akiket megkérdeztem, hogy lenne-e kedve velem jönni, mindenki megszeppent, és azt mondta, hogy nem vágna bele. Én meg egyedül félek. Ti mit tennétek? Alapjába véve nem vagyok egy alamuszi, gyerek, de most azért mégis "megszeppentem", hogy lenne lehetőségem egyedül nekivágni a világnak.
2016. febr. 29. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki is fogok.
2016. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is neki akarok, csak nem egyedül! :D
2016. febr. 29. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekivágtam. Egy évet tanultam egy amerikai középiskolában, és nagyon megérte. Ha szeretnéd, hogy kicsit részletesebben meséljek, nyugodtak írj privit :)
2016. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!