Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha sokkal...

Mit csináljak ha sokkal rondább vagyok mint a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szép,a fiúk kedvence, mindenki vele akar barátkozni,őt mindenhol észreveszik.Mindig eltervezem hogy ma magabiztos leszek de ha meglátom őt akkor szertefoszlik.Mit tegyek hogy észrevegyenek az emberek,ha bemegyek valahova hogy legyen akkora kissugárzásom hogy minden szem rám terelődjön?

2016. márc. 20. 18:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem is akarom lecserélni,nagyon szeretem őt.Próbálok magabiztos lenni de mellette nem könnyű.Mindig csak neki köszönnek,csak őt veszik észre mintha nem is léteznék.
2016. márc. 24. 15:52
 12/13 anonim válasza:

Velem ugyanez a helyzet. Az én egyik legjobb barátnőm is gyönyörű, bárhova megyünk megnézik a fiúk, mondják rá, hogy milyen szép, én meg csak ott vagyok mellette :P

Próbáld ki a sminkelést, válts frizurát, ruhatár-csere és minden jobb lesz. De én nem hiszen, hogy te ronda lennél, csak miatta érzed magad annak. :)

2016. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pacsit, sorstársam!

Ugyanez van velem is. Az én legjobb barátnőm is gyönyörű, mindenki vele akar járni, barátkozni. Mindig meséli, hogy éppen mik történtek vele, kik vallottak szerelmet neki, hányan smárolták le, stb. Én meg... én meg egy krumpli vagyok mellette kb. :D Múltkor is sétáltunk az utcán, elmentünk egy gyros-os mellett, ahol bent arabok ültek. Barátnőmnek ott köszöngettek, hogy "sziaa, sziaaaaa", nekem meg még csak annyit se mondtak, hogy "bu". Bár, ha azt mondták volna... mindegy, ebbe inkább ne menjünk bele, érted. :D


De amúgy tök rossz érzés. Biztos veled is volt már ilyen, amikor így belegondoltál ebbe. Én is nagyon szeretem a barátnőmet, nehezen tudom elképzelni nélküle az életemet, meg azon kívül, hogy szép, még kedves is. Szóval abszolót semmi bajom nincs vele, de mégis, ilyenkor mindig jön valami hülye érzés, amit nem tudok leírni, hogy milyen, de... ááá, mindig szomorúnak és magányosnak érzem magam. Mondjátok, hogy nem vagyok vele egyedül.

2016. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!