Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg lehet még menteni ezt a...

Meg lehet még menteni ezt a barátságot?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal hónapok óta csak veszekszünk, nagyrészt az én hibámból, nagyon szemét voltam Vele, egy ideje békülni próbálok Vele, és kiderült, hogy a veszekedős időszakban volt egy balesete és nem mondta el... :( Teljesen kiborultam, hogy hová jutottunk... :(( Neki nem mondtam, csak nagyon szomorú voltam... Meg lehet menteni valahogyan?
2016. márc. 22. 13:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan/mivel engeszteljem ki? Az nem kifejezés amúgy, hogy makacs, de én tényleg nagyon szemét módon viselkedtem Vele, kb. "elárultam" Őt... :((( De nagyon szeretném jóvá tenni...
2016. márc. 22. 16:42
 12/14 anonim válasza:

Hát ez egy jó kérdés.

Nos, ha elárultad, akkor az tényleg nem kis dolog. Az emberek elég nehezen bocsátják meg ha valaki eljátsza a bizalmukat. Esetleg ha bebizonyítanád neki valahogy, hogy újra megbízhat benned és többé nem csinálsz ilyet. Végülis mindenkinek jár a 2. esély. Majdnem mindenkinek. Ha jól bánsz a szavakkal, akkor azt ajánlom, hogy fogalmazz meg magadnak egy frappáns, meggyőző, ugyanakkor érzelmes szöveget, amiben bocsánatot és második esélyt kérsz satöbbi, állj elé, kérj 3 percet az életéből és add neki elő. Egy próbát megér.

2016. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Blade Bone ***** válasza:
Mit csináltál? :/
2016. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azóta találkoztunk kétszer, telefonon keresztül is beszéltünk, stb... azt mondja, hogy nem vár bocsánatkérést, nem kell a "szőnyeg alatt közlekednem" (pedig szerintem néha jól jönne egy szőnyeg...), és pozitív dolog, hogy rájöttem, hogy rosszul kezeltem a dolgokat és meg szeretnék változni... és hogy segít, amiben tud... Én továbbra is nagyon félek attól, hogy mi lesz ebből, sikerül-e változnom, másképp tekint-e majd rám utána... vissza lehet-e hozni még azt a régi barátságot, a bizalmat... :(
2016. ápr. 8. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!