Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék barátokat szerezni...

Hogy tudnék barátokat szerezni? (L/22)

Figyelt kérdés
az utóbbi pár évben fokozatosan eltávolodtunk a régi gimis barátokkal, az egyetemen pedig valahogy nem alakult ki szorosabb kapcsolatom mostanára se, csak felszínes ismertségek, amiket valahogy képtelenség magasabb szintre vinni. jó lenne valaki aki, akivel órákon át beszélgethetek mindenféléről, akivel el lehet menni bulikra, koncertekre, kiülni a dunapartra egy sörrel megnézni a naplementét, vagy bármi ami épp eszünkbe jut. van pár haverom, de valahogy mindenki "nagyon felnőtt", nem tudunk már úgy együtt kikapcsolódni mint annakidején. hol, hogy tudnék barátokra találni? próbáltam interneten barát kereső oldalt találni, de sajnos minden amit találtam társkereső, én pedig nem ezzel a céllal kutakodok.

2016. márc. 26. 10:22
1 2
 11/11 bandi6891 ***** válasza:
Ez nem valami átok,nem csak úgy megtörténő dolog,azért alakul ki hogy nincs igazi barátod mert te nem csinálsz jól valamit.Gyakran befelé önmagunkba kell körbenézni ha gondban vagyunk.
2016. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!