Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm ilyen velem?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mostanában egész más. mindig megkér hogy segítsek neki dogában, felelésben oldjam meg neki a feladatot ha fogalmazás kell akkor írjam meg neki meg ilyenek...mások mondják hogy a hátam mögött kibeszél meg ilyenek de nem tudom elhinni. Most éppen szerelmes vagyok egy ideje és hát szoktam a srácról beszélni. neki van egy "exe" és ő is szokott róla beszélni de mikor én beszélek róla vagy kérnék segítséget ő mindig azt mondja hogy hagyjam már meg hogy nagyon unja hogy mindig róla van szó...pedig kb. ugyanannyit beszélünk a problémákról....néha bepukkad olyankor úgy beszél velem mint egy kutyával valamint rendszeresen lehülyéz/idiótáz és észre sem veszi hogy ez nekem mennyire fáj....nemtudom mit tegyek mert ha megszakítanám vele a kapcsolatot akkor elhordana mindennek...amúgy meg ő az egyetlen olyan barátom és nagyon bánt hogy ilyen....szerintetek mit csinálhatnék vele vagy mi legyen? nem sokáig vagyunk már osztálytársak 8.-osak vagyunk. 14/l
2016. márc. 31. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Velem is ugyan ez volt.Várd ki ezt az évet és alig fogszmár takálkozni vele. Most 9. es vagyok és egyátalán nem hiányzik
2016. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen mióta barátnő ? Kihasznál, kibeszél, csúnyán beszél veled, megaláz, tojik arra, hogy mi van veled... ti minek vagytok barátok?
2016. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!