Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztett gyerekkori barátnő...

Elvesztett gyerekkori barátnő hiányát hogyan lehet feldolgozni? Aki hasonlóan járt, neki hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

Röviden: gyerekkori legjobb barátnőmmel szakadt meg a kapcsolatom véglegesen a pasija miatt, aki hazudott rólam.

Valahányszor összefutok közterületen ezzel a volt barátnőmmel, (nem szólunk be egymásnak, nem is köszönünk) mindig rossz kedvem lesz utána sokáig... Pedig már vannak új barátaim.


Elég hosszú sztori, ezért nem írtam ide az egészet, de ha valakit érdekel, szívesen kirészletezem neki privátban.


Akinek a legjobb barátnőjével/barátjával szakadt meg a kapcsolat, hogyan dolgozta fel? Kinek mennyi idő volt? Mindenféle tapasztalat, jótanács érdekel.

Aki nem járt így, természetesen neki is szívesen fogadom a véleményét.


Előre is köszönöm!

24/L


2016. ápr. 5. 12:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy a pasija már több lánnyal is megcsalta, amit állítólag a pasi elmondott barátnőmnek, ott akkor a megcsalás "csak" egy-egy csókot jelentett.

Valamiért mégis vakon a pasijának hisz bizonyíték nélkül, nálam meg van bizonyíték, mégis hárította, mintha direkt akarna tudatlan maradni.


Teljesen jogos amit kérdezel, pont ezzel küzdök én is, hogy nincs szükségem ilyen barátnőre, mégis rosszul érint, ha összefutok vele, el kéne felejtenem, mint egy rossz párkapcsolatot, csak valamiért ez nekem nagyon nehezen megy.

2016. ápr. 5. 14:27
 12/15 anonim ***** válasza:
szerintem küldd el neki azt a beszélgetést kinyomtatva. de ha ez nem segít, hidd el, ennek úgyis szakítás lesz a vége. utána megbeszélhetitek. addig foglalkozz olyan emberekkel, akik megbecsülnek téged és megbíznak benned.
2016. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudod mit mondok neked? Megtalálta a zsák a foltját...


Ilyen sehonnai, hitvány alakokkal ne foglalkozz! Felejtsd el őket, aztán Lenini Optimizmussal a jövő felé!

2016. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket a biztató szavakat! :) megpróbálok nem foglalkozni vele, majd visszakapja az élettől, a pasija meg különösen. Csak még rossz vele\velük összefutni, de az idő múlása majd talán segít.
2016. ápr. 5. 21:43
 15/15 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakit érdekel, írok pár új dolgot még erről.


Képzeljétek, pár nappal ezelőtt ennek a "barátnőmnek" a "kedves" pasija odajött hozzám a buszmegállóba és bocsánatot kért tőlem, aztán úgy elkezdett beszélni magáról, mintha mi sem történt volna és kérdezte mi a helyzet velem. Olyat lestem! Én persze semmit nem mondtam magamról. És még annyit mondott, hogy nyugodjak meg, mert már nem haragszik "barátnőm". Azt hitte, ezzel el van minden felejtve. Annyit mondtam a pasinak higgadtan, hogy ne haragudjon, de nekünk nincs miről beszélnünk és hagyjon engem békén. Nem akarta felfogni, látszott az arcán az értetlenség, aztán arrébb álltam és otthagytam.

Mostanában meg ez a volt barátnőm köszönget a pasimnak, (holott ezelőtt neki sem köszönt) nekem viszont nem, rám se mer nézni. Egyik nap köszöntem is neki, de nem köszönt vissza. Hát nem úgy néz ki, hogy nem haragszik, vagy csak fél tőlem, nem tudom.

Nehezen fogom fel, hogy vannak ilyen pofátlan bunkó emberek...


Csak érdekességként meséltem el, hátha másnak is vannak ilyen "kedves" ismerősei, vagy csak simán van hozzáfűznivalója.

2016. jún. 29. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!