Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú vagyok és van egy lány...

Fiú vagyok és van egy lány barátom, szeretném hogy itt aludjon nálam, hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés

Nem járunk, (bár szeretnék vele) semmi hátsó szándékom nincs, csak szeretném, hogy itt legyen velem :)

itt szakadjon rám a plafon ha tényleg lenne hátsó szándékom!


2016. ápr. 19. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Még nincs hátsó szándék, de miután eléred hogy ott aludjon, lesz.... 1000%.
2016. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Roland G. ***** válasza:
4%
Hívd át dvd-zni este.Húúú ebből sex lesz :)))
2016. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem sosem voltak barátaim.
2016. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hagyjuk inkább, de nem lenne belőle szex

ő Pesten lakik én meg 80 km-re... napközbe hétvégén átjönne am de itt nem akar aludni.

2016. ápr. 19. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
és, élsz még? :D
2016. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván oka van rá ha nem akar ott aludni. Barátok vagytok és ő legbelül fél ettől hogy lesz hátsó szándék, pedig értem én hogy nem ez a szándékod, de ezt neki is éreznie kell. Nekem is van lány barátom már közel 7 éve legjobb barátok vagyunk. Régen persze vonzódtam hozzá meg voltam is szerelmes belé, de hamar rájöttem hogy mi barátként sokkal jobban megvagyunk. Én ennek ellenére sosem feküdtem le vele sosem volt szex meg semmi csókolózás sem. De nem egyszer láttam meztelenül, és nem egyszer aludtunk együtt buli után vagy valami. Olyan is volt hogy ő szakított 2 éve a párjával, és akkor itt aludt nálam mert ki volt bukva, egész éjjel ölelkezett velem, de akkor sem volt semmi szex. Persze azóta változott mert nekem 1 éve kialakult egy komoly kapcsolatom és imádom a barátnőmet és ő is engem. Persze tudja hogy nekem egy lány a legjobb barátom, eleinte elégé zárkózott ezzel a dologgal és érthető is, de ma már ők is jó barátok. Persze időnként ha házibulijába megyünk a lány baráthoz akkor mi mindig ott alszunk a barátnőmmel. A lány barátom azóta tartja magát de mindig mellettem alszik csak nem bújik oda hozzám mert tiszteletben tartja hogy van barátnőm. De ez kettőnk akarata illetve a barátnőmé hogy ő elfogadja ezt. Neked is azt mondom hogy éreztesd vele hogy nem akarsz többet tőle a barátságnál mert ő ezt érzi hogy lehet akarsz tőle valamit és ezért nem akar veled aludni.
2016. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Két barátnak mi a túrónak kellene együtt aludnia???
2016. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem egy fiú barátodat hívod át együtt aludni, ha ennyire ártatlan a dolog?
2016. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

"itt szakadjon rám a plafon ha tényleg lenne hátsó szándékom!"


BUMM! :D

2016. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyilván oka van rá ha nem akar ott aludni. Barátok vagytok és ő legbelül fél ettől hogy lesz hátsó szándék, pedig értem én hogy nem ez a szándékod, de ezt neki is éreznie kell. Nekem is van lány barátom már közel 7 éve legjobb barátok vagyunk. Régen persze vonzódtam hozzá meg voltam is szerelmes belé, de hamar rájöttem hogy mi barátként sokkal jobban megvagyunk. Én ennek ellenére sosem feküdtem le vele sosem volt szex meg semmi csókolózás sem. De nem egyszer láttam meztelenül, és nem egyszer aludtunk együtt buli után vagy valami. Olyan is volt hogy ő szakított 2 éve a párjával, és akkor itt aludt nálam mert ki volt bukva, egész éjjel ölelkezett velem, de akkor sem volt semmi szex. Persze azóta változott mert nekem 1 éve kialakult egy komoly kapcsolatom és imádom a barátnőmet és ő is engem. Persze tudja hogy nekem egy lány a legjobb barátom, eleinte elégé zárkózott ezzel a dologgal és érthető is, de ma már ők is jó barátok. Persze időnként ha házibulijába megyünk a lány baráthoz akkor mi mindig ott alszunk a barátnőmmel. A lány barátom azóta tartja magát de mindig mellettem alszik csak nem bújik oda hozzám mert tiszteletben tartja hogy van barátnőm. De ez kettőnk akarata illetve a barátnőmé hogy ő elfogadja ezt. Neked is azt mondom hogy éreztesd vele hogy nem akarsz többet tőle a barátságnál mert ő ezt érzi hogy lehet akarsz tőle valamit és ezért nem akar veled aludni.
2016. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!