Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem igazságtalan az egyik...

Nem igazságtalan az egyik gyereknek megengedni, a ásiknak eg nem, hogy a barátjával/barátnőjével aludjon, pusztán azért, mert az egyik fiú, a másik lány?

Figyelt kérdés

Kicsit érthetetlena kérdés, de megpróbálom elmagyarázni.

A szüleim az öcsémnek (17) simán megengedik, hogy a barátnőjénél aludjon (4 hónapja járnak), de nekem (18, lány) nem engedik, hogy másfél év kapcsolat után a barátomnál aludjak.


(Költözz el és hasonló válaszok sajnos nem segítenek, mert csak jogilag vagyok nagykorú, eltartani magam nem tudám, mert tanulok.)


Arra hivatkozik anyukám, hogy mivel szerinte még nem akarunk összeházasodni, ezért nem aludhatunk együtt. Nem mintha a tesómék házasodni akarnának..

A terhességtől sem kéne féltenie, mert a.) tudom, hogy mi a védekezés, b.)nappal is teherbe lehet esni.


Mi a ebben a logika? Nem csak szerintem igazságtalan, ugye?


2016. jan. 1. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
Nézd, egy férfi megdghat millió nőt, akkor is max nocsabasz lesz, egy nő viszont pár kapcsolat után már kvanak számít a többség fejében. Ez lehet az egyik ok. A másik meg a terhesseg. Az öcsém max a tartasdijat fizetheti egy nem kívánt gyerek után, viszont te leszel az, aki abortusz megy, vagy gyereket szül.
2016. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

#1 Leírtam, hogy teherbeesni nappal is lehet, illetve, hogy védekezni is tudok..


Amúgy meg honnan kéne azt bárkinek is tudni, hogy én kinél alszom és mikor. Meg nem hiszem, hogy a másfél éves kapcsolatban való együttalvásriban*cság lenne.

2016. jan. 1. 15:53
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
A lányokat mindig jobban féltik a szülők, mint a fiúkat. Pláne ilyen téren.
2016. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Anyad valószínűleg úgy gondolja, ahogy írtam
2016. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Szeritnem is kimeríti a féltés kategóriát. .

Ha 15 lennék, megérteném. De ez szerintem nonszensz. Illetve képmutatás is.

2016. jan. 1. 15:55
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Állj elé és kérdezd meg
2016. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
68%... Elolvastad a leírásomat? Leírtam, hogy anya mit mondott. "Tudtommal még nem akartom összeházasodni." Természetesen, nem keresztény, ez csak a kamu indok.
2016. jan. 1. 15:58
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Nincs benne logika.
2016. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor folytasd tovább. "Petiek se akarnak, nekik miért lehet?"
2016. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
Szia! Én is látom ezt a különbségtételt és szerintem sincs racionális alapja (a teherbeeséstől való féltésen kívül, amit oké, hogy nappal is lehet, de éjszaka nagyobb a kísértés, kevésbé tudnak az emberek józanul, megfontoltan viselkedni). Szóval ez nem csak a ti családotokban van így.
2016. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!