Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A barátnőm egy...

Mit tegyek? A barátnőm egy fiú miatt teljesen megváltozott.

Figyelt kérdés

A történet az,hogy egy kerületi angol versenyen voltam.4 fős csoportok voltak,tehát a csoportunkban benne volt a barátnőm (akiről szó lesz) én,egy fiú,és egy 5.-es fiú,mivel minden csoportban kellett lenni egy 1 évfolyammal kisebb emberrel. A verseny után hazaért mindenki,de ez az 5.-es fiú elkérte a barátnőm számát,az egyik osztálytársamtól,akivel ismerték egymást. A fiú ráírt a barátnőmre egy "Szia! Szép vagy,és nekem bejönnek a szép lányok...!" szöveggel. Nálam már akkor elszakadt a cérna,de nem szóltam,hiszen nincs közöm hozzá.Azóta a barátnőm játssza itt a ribizliit(már elnézést). A barátnőm sokszor bebeszélte magának,hogy szereti,másnapra engem untatott,hogy mondjam már meg neki a magamét (?!).Az meg a másik,hogy az osztályunkban vannak ilyen khmmm lányok,és velük kezdett barátkozni. Ő dolga mit csinál. De már régóta nem jár velem haza órák után,hanem marad velük lógni. Még ez se érdekelne. De nagyon zavar,hogy van képe a pofámba hazudni. Ma például azt mondta próbára kell mennie,de én jól tudtam,hogy holnap lesz a próba és nem ma. Angol előtt pedig egy méterre volt tőlem,és hallottam ahogy azt mondja a "barátnőjének",hogy "majd azt mondjuk próbám van." De azért képes azt mondani,hogy legjobb barátnők vagyunk. A barátnőm élvezi a helyzetet,hogy akármikor kihasználhatja a fiút,a fiú pedig szintén így van vele. Nem akarok beleszólni,de nagyon irritál..

Ma meg pláne..nekem is van egy fiú aki tetszik,de sose beszélhetek róla.Mindig csak ő beszél arról a fiúról.

A barátnőm ilyenkor mindig vigyorog,és kiröhög,mert felháborodok rajta.

Az az irritáló fej.

Csak én érzem azt,hogy nem barátság?

Ja és az utóbbiakhoz: Nem azt akarom,hogy folyton velem legyen,azt megérteném,ha egy kedves,normális fiúval lenne. Ennek a fiúnak ő a 30. csaja kb. És nincsenek komoly kapcsolatai mert a fiú csak 11 éves.

Én úgy gondolom,hogy 12-13 évesen nem kéne.



2016. ápr. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Te is barátnőnek nevezed,pedig elég szépen elhordod a háta mögött. 😊
2016. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tarnai ***** válasza:
38%
TE KI VAGY? FF VAGY NŐ?
2016. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, ha már másokkal lóg, akkor ne foglalkozz vele, keress másik barátnőt.
2016. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A ti korotokban a barátságok, kapcsolatok még nem mélyek. Könnyen jönnek, könnyen mennek. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem komolyak. Mindig próbálj meg problémás esetekben a másik fejével, szívével is gondolkozni. Meglátod idővel megértőbb leszel és téged is jobban megértenek.

És még valami. A legjobb, ha a felmerülő "problémákat" megbeszélitek és közösen kerestek megoldást.

2016. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az, ezt tanuld meg, mikor tinikorban valaki azt hiszi magáról, hogy bármit megtehet, azzal nagy baj van, lehet majd kinövi, de sokan nem. Én is találkoztam már "alja néppel," csak velem az volt a baj, hogy egyszerűen ilyen elvarázsolt élőlény voltam anno és tökre mint a hősies pincsikutya segítettem a "barátaimnak". Ma már megfontolom, hogy mit érdemes és mit nem, annyira, hogy koncertekre nem bírnak elhúzni... :D A kis srácnak meg add át, hogy "Majd ha odaér a libidód kisöreg!" Tudom van prepubertás...de ennyire? Úristen, én 11 éves koromban apámmal jártam az erdőbe fát szedni paradicsomkarónak, meg lovasat játszottam az unokatesómmal és kb. 13 éves voltam ő meg 14 mikor közöltük egymással, hogy ezt inkább nem kéne nyílt utcán :D .
2016. máj. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!