Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez az érzésem?

Miért van ez az érzésem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akit középsuliban ismertem meg és nagyon megszerettem.Imádom ha átölel vagy puszit ad!Ha ketten vagyunk.Van,hogy puszilgatom a nyakát vagy ő simogatja az arcom.Rengeteg ölelést és puszit ad ha kettesbe vagyunk.Átszoktuk olyan 'romantikusan' kulcsolni a kezünket.

És ez gáz ha nagyon tetszik?És nagyon élvezem?Sőt...érdekes dolgok törtènnek ilyenkor a testemmel.Lehet hogy többet érzek?Mièrt van ez?SOHA nem éreztem még ilyet!



2016. ápr. 28. 19:31
 1/7 ratzrule666 válasza:
Valószínű, hogy többet érzel iránta, mint barátság.
2016. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert lezbi vagy
2016. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen többet érzel iránta, mint barátság. Sőt meg merem kockáztatni, hogy ő is.. :)

24/L

2016. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha beszélgetünk essengeren és valami cukit írunk egymásnak..mindig odaírjuk,hogy 'just friend'


Meg nem vagyok belé szerelmes.!Vagy én nemtudom!NEM AKAROK szerelmes lenni...meg azt se akarom,hogy tetszen nekem egy lány!Ha megtudná ezeket VÉGE lenne örökké a barátságunknak!

16/L

2016. ápr. 29. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a legnehezebb ebben.. Ez nem döntés kérdése :( Nem hazudok, sokat fogsz még szenvedni. De el kell fogadnod magad!
2016. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Tuti leszbik vagytok...

De már lassan minden lány az.

Ne is hazudj magadnak, az vagy.

2016. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg és kiderül ;) ha ellök, akkor csak játszik veled, mert éppen nincs pasija :/
2016. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!