Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm szomorú mit tegyek?

Roxi 320 kérdése:

A barátnőm szomorú mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segitsetek! Osztály társam és legjobb barátnőm egyben segitsére szorul. Egy régebbi legjobb barátnője cserben hagyta,lerázta és most a régi LB-je és még 2 lány folyamatosan gúnyolják és az összes fiú is. Engem is cukkolnak de én már hozzá szoktam. Én vagyok az a fajta "kiközösitett' de barátaim vannak és én segitem az olyanokat mint én de nem tudok neki segiten. Úgy csinál mintha tök boldog lenne de én észre vettem hogy szomorú és 2-szer kaptam rajta a WC-ben hogy sir. De ő ezt nem tudja. Könyörgöm segitsetek. :(

2016. máj. 26. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Allj ki mellette! Ha elkezdik csufolni akkor mondd meg nekik a magadet persze ne ugy h intot kapj es aztan latni fogja ez a lany h meg vannal normalis emberek. Tereld el a figyelmet menjetek el programokra. Es NE FOGLALKOZZATOK VELUK! Azert csibaljak ezt mert masban keresik a hibat hogy a maguke ne szurjon szemet senkinek!
2016. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó csak tudod én kiállok mellete (használunk egy fajta le˙szarom tabletát és eddig bevált) csak én nagyon nyuszi vagyok és nekem még ahoz sincs szivem hogy egy légynek beszóljak.
2016. máj. 26. 20:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Óh és én vidéki vagyok és nem nagyon tudunk találkozni de amikmor tudunk sulin kivül talizunk.
2016. máj. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!