Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lenne a jo...

Szerintetek mi lenne a jo megoldas?

Figyelt kérdés
17/L Diohejban:Bekerultem 9-be,uj suli, uj kozosseg ,volt egy lany akit nyominak tartottam,flegman viselkedtem vele.Sokszor hivott hogy menjek vele ide oda de soha nem mentem.Joba lettem emberkekkel ezert nem fogalkoztam ha megharagszik.Aztan velem joba lett es bekerult a tarsasagunkba,fontos lett nekem,egyik legjobb baratnoim koze sorolhattam.O is nagyon orult hogy joba lett velem,o mondta eloszor hog ya legjobb baratnojenek tart engem ,ezert gondoltam hat oke,o ilyen kis csendes,nem tul jol oltozkodo lany volt.Jartam ki cigizni egy masik osztaly beli lannyal,aztan o is odacsapodott.Ezt ismiattam.Eljott a 10 osztaly ,padtarsak lettunk,hatunkmogott levo padba ultek az osztaly meno csajai,kulonosebben egy.Megvaltozott a lany,elkezdett torodni magaval.Kisse atvette a meno csajszi viselkedeset,flegman beszelt velem,mondjuk mielott joban megismertuk volna a "menoket" mar akkor kezdodott ez a flegmazas.Tehat csuful beszelt vele,nem irt nem hivott,g**izett velem.Megjegyzeseket tett ram meg minden.Egyszer elhangzott tole hogy "Teged tanitani kell".mikozben altalam kerult be a tarsasagba,s kezdett cigizni mostmeg azthiszi hogy o a Top.Fontoss lett nekem igy elneztem neki viszont nem hagytam szo nelkul es megemliettem erre veszekedni kezdtunk o meg ahelyett h bocsanatot kert volna viselkedeseert aztmondta hogy "Aki szeret igy szeret,s ha nem ez van".Aztan elmaradt a flegmazas,de most nem lehet nemet mondani neki.Majdnem mindenbe hibat kap.Reszbol nem is merek mert felek h elveszitem.Kicsit elszigetelodtem a tobbiketol es rafokuszaltam az elejen,ezert amikor elkezdet igy viselkedni nem mondhattam azt h van mas baratnom s nem turom a viselkedesedet.Majdnem minden szavara ugrok,ha meg nem akkor hisztizek,besertodik es nem beszel velem,en h""lye meg nem akarom elvesziteni es engedem h befolyasoljon pedig alapbol nem ilyen vagyok.Szerintetek miert viselkedik ugy ahogy ?Mit kellene tennem,mi lenne a jo megoldas? Ha osszeveszek vele s nem fog beszelni velem egyedul maradok az osztalyba mert annak idejen voltam olyan b*lond es ra koncentraltam csak.Maskepp hagynam hogy menjek mert ott vannak mas baratim de igy.Ti mit tanacsolnatok,mit tennetek a helyembe?:/

2016. jún. 12. 21:46
 1/2 anonim válasza:
Ez a karma. Pont te írtad, hogy mivel az elején ,,nyomi" volt, flegmáztál vele. Ha szerinted csak azért, mert valaki nem úgy néz ki/viselkedik ahogyan azt te elvárnád, máris jogod van bunkózni vele, akkor szerintem ezt érdemled. Tulajdonképpen pont ugyanazt csinálja, amit te csináltál.
2016. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van,de azota minden megvaltozott,tulajdonkeppen az egesz flegmazas abbol allt hogy akarhanyszor hivott magaval nem mentem vele.Mas modon nem sertettem meg vagy ilyesmi ,szoval reszbol alaptalan amit csinal es nem lehet osszetenni azt ahogy en viselkedem vele mint ahogy o velem
2016. jún. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!