Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Adott harom barátnő, akik közül en vagyok az egyik. Mindig is kívülállónak éreztem magam, mert külön külön kettesével nagyon jol el voltunk, de harmasaval sosem ment a dolog, plusz en kicsit mas vagyok mint ok. Szeretek otthon lenni, olvasgatni, pihenni.

Legutóbbi hétvégén az egyik barátnőmmel megbeszéltük hogy elmegyünk bulizni, előtte en 12 órát dolgoztam. Éjfélre beszeltunk találkozót, mikor o közölte hogy mar masokkal van, menjek oda. Nekem ekkor mar eléggé elegem volt, úgyhogy lemondtam, es kicsit beragtam, mert ha megbeszélunk valamit miert kell az ellenkező dolgot tenni? Azóta nem is beszéltem vele, mert elegem van hogy akárhányszor talalkozunk mindig az o gondjairól van szo, mindig rola kell hogy szóljon minden. Ráadásul tetszik egy fiu, ezért elkezdett vele beszélgetni is, es ez is egy ok amiért kiakadtam.

A másik barátnőmmel mára beszéltem meg találkozót, de lemondta, merthogy fáradt, közben láttam hogy epp a másik baratnonkkel napozott. Vele se beszelek.

Szerintetek mit kene tennem? Nincs jelenleg idom uj barátokat találni, de nekem ez mar sok, hogy ennyire nem akarnak semmit, pedig en próbálkozom.



2016. júl. 4. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha velük lenne időd lógni, akkor új barátokat is van időd találni.
2016. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Heti egy szabadnapom van csak :( Eljárni sincs most kivel, szoval hogy tudnék uj barátokat találni?
2016. júl. 4. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és merrefelé laksz?
2016. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan tudnál új barátokat találni, azt annyiból, amennyit leírtál, nem tudom megmondani.
2016. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most akkor miért hazudtak neked?
2016. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerülnek, szerintem ez egyértelmű :(
2016. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!