Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom bevallotta...

A legjobb barátom bevallotta hogy meleg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész történet úgy szól hogy egy nap felhívott a legjobb barátom mert valami fontosat akar mondani, találkoztunk és mondta hogy ő meleg és szerelmes belém, lányos zavaromba behúztam neki egyet és elfutottam. Nem zavar hogy meleg és a legjobb barátom a történtetek után mit tegyek?

2016. júl. 7. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kérj bocsánatot tőle, hogy megütötted, és kárpótlásul ajánld fel neki, hogy leszopod. Ki tudja, talán magadról is megtudsz egyet s mást.
2016. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Az eddigi tudomásom az identitásomról nekem pont meg felel!
2016. júl. 7. 14:31
 13/23 Inessential ***** válasza:
100%

Minek ütötted meg?


Örülök, hogy nem csak bennem merült fel, hogy esetleg kamu.

2016. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Miert utotted meg?

Ennyire buta viseljedest Istenkem ... -.-

2016. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

''bocs hogy bevertem''

ezen szakadtamxDDD

2016. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kipróbálnám vele a fiú szexet. Egyszer élünk.
2016. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, hogy bevertem. Ha akarod, cserébe ki is verhetem. If you know what I mean."
2016. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért vertem be neki felzaklatott hirtelen csak mozdult a kezem.
2016. júl. 7. 14:49
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hirtelen felindulásból meg tudod ütni, akkor hirtelen felindulásból le is tudod szopni. Hiszen az is olyan, mint ha megütnéd - mire ráeszmélsz, hogy mit tettél, már vége is.
2016. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, örömöt vagy fájdalmat jobb okozni a barátodnak? Most fájdalmat okoztál neki! Megütötte az eddigi barátja és szerelme. Ha leszoptad volna, akkor örömöt okoztál volna neki, és másfél év után már nem is emlékeznétek rá, így most lehet, hogy végleg lelkisérült marad. Lehet hogy drasztikus amit mondok, de muszáj leszopnod. Így rendbe tudod hozni a dolgokat. Egy ütés - egy szopás. Ne feledd. Ha meg nem vagy hajlandó szopni, akkor mi a francnak ütlegelsz másokat?


Lepippantod a brét, azt kész is van. Olyan mint a szuri. Csak ez kicsit vastagabb. De ne félj, nem fog fájni. Persze arra azért figyelj, hogy majd nyeld le ami a szádba megy, lehet kicsit a torkodat is kaparni fogja.

2016. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!