Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom bevallotta...

A legjobb barátom bevallotta hogy meleg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész történet úgy szól hogy egy nap felhívott a legjobb barátom mert valami fontosat akar mondani, találkoztunk és mondta hogy ő meleg és szerelmes belém, lányos zavaromba behúztam neki egyet és elfutottam. Nem zavar hogy meleg és a legjobb barátom a történtetek után mit tegyek?

2016. júl. 7. 14:10
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Te jó isten :s szerintem tintúl fűtött meleg vagy bi srácok lehettek, nem kell leszopnod, de sok munkád lesz vele ha azt akarod, hogy a barátod maradjon, amig te itt gondolkozol addig ő lelkileg teljesen össze omlik, lehet, hogy soha nem áll miattad szóba senkivel, melegekkel sem, nem hogy heterokkal, egy ilyen után biztos vagyok benne hogy olyat tettél amit ha nem intézel el minél hamarabb akkor nagy kárt okozhatsz vele, azonnal kérj bocsánatot, nem kell leszopni! Elég ha nagyon őszinte vagy, meg öleled az pont elég, de mondhatod utána, hogy csak azért volt az ölelés, mert azzal akartad bizonyítani, hogy ne haragudjon
2016. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mivel te is bevertél neki ezért hagyjad, hogy most ő is beverjen valamit beléd.
2016. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérj tőle bocsánatot és beszélj vele. Gondold magad a helyzetébe :D össze szedte a bátorságát, hogy elmondja ezt neked, a legjobb barátjának, erre az behúz neki egyet xd

Mondd neki, h te hetero vagy ezért nem tudod ezt viszonozni és örülnél ha barátok maradhatnátok és kérd meg, hogy próbálja elfelejteni azt az ütést :D

2016. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!