Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki kiközösít, az érdemel még...

Aki kiközösít, az érdemel még egy esélyt?

Figyelt kérdés
A barátom kiközösített, szóba került, tagadta, na de ő is benne van abba a csoportba, ahová egyszer csak sosem hívtak. Írtam neki hogy vagy változik a viszonyunk, vagy meg barátkozzon mással, erre meg írta hogy cső, én meg letiltottam. Egy másik face-val írt, továbbra is tagadta, én meg írtam hogy oké, ha szerinted ez ennyire semmiség, akkor majd én is megcsinálom vele ugyanezt. Szerintem ez így igazságos. Alaphelyzetben ilyen emberrel nem állnék szóba, de már aznap írt egy másik profillal. Tehát most gyakorlatilag olyan lesz a kapcsolatunk, hogy ő se fog hívni a haverjaihoz (ahová eddig se hívott), meg én sem fogom őt hívni a nem létező haverjaimhoz... Mit gondoltok erről?
2016. júl. 8. 20:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

11.: Kedves Anonim Pszichológus!

Miféle bosszú? :D Az hogy lezárok vele mindent, az mióta bosszú? Az lenne bosszú, ha például sunyiban csinálnék vele valami gonoszat. Amit írsz szépen hangzik. Beszéljem meg vele a dolgokat, hassak a jó indulatára, ami egyébként hiányzik belőle? :D Az egyik itteni válaszolóval már beszéltem, többször feltettem ezt a kérdést, sok emberrel beszéltem, sok történetet hallottam, és nem igen emlékszem olyanra, hogy jóra fordultak volna a dolgok egy ilyen emberrel :) Azt viszont, hogy szarul esik ez az egész, jól eltaláltad, de most, főleg ezek után a beszélgetés után még szarabbul esnének a dolgok. Papucs lennék, akivel bárki bármit megtehet, és ez a falunkban is elterjedne :D Egy ember miatt, akivel ezek után már amúgy is elvan döntve minden. Legfeljebb ha visszafogadom, szép lassan elhidegülünk egymástól. Szóval ahelyett, hogy ilyen reménytelen barátságokba kapaszkodom görcsösen, inkább megpróbálok tovább lépni :) Szerintem ha új embereket megismerek, elfelejtek minden negatív személyt a múltból. Ha sikerül. Ugyanis ez a gyerek, meg még jó páran, rendesen aláásták a kezdetekben még csak átlagosnál kicsivel rosszabb szociális képességeimet. Tehát most azonnal megszüntetem a maradék fake barátságaimat :) Kösz a tanácsokat! Remélem jól döntöttem, bár ezt csak az idő fogja igazolni. Majd írok pár év múlva mi lett, hátha más is tanul az esetből.

2016. júl. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!