Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felek hogy nem lesz baratom....

Felek hogy nem lesz baratom. Szerintetek hiaba felek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek uj iskolaba (gimnazium) es szornyen felek attol hogy ki van hogyha nem lesznek barataim.

15/L


2016. júl. 11. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy is lesznek. Hisz lány vagy. Max fiúbarátaid, de érdekelni így is úgy is fogsz valakit.
2016. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Igen hiába. Bár kétlem, lenne barátod.

Ennyi idősen mai emberek nem képesek egy komoly kapcsolat kialakítására.

2016. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én most megyek 10.-be és nem lettek a gimiben barátaim, sőt a barátnőmnek sem(álltalánosba is egy suliba jártunk, tehát azért 1 barátnőm van, neki vannak a sulin kívűl is, nekem csak ő..)
2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 4 éve voltam kilencedikes. Az egész osztállyal (nyilván azért volt néhány kivétel), de jóban lettem. Mind próbáltunk barátkozni és ez be is jött. Most is, hiába érettségiztünk le, és megyünk több irányba, együtt megyünk ide-oda. Nem kell tartanod, csak légy nyitott. :) Ha elzárkózol, akkor sajnos csúnya kirekesztés és csúfolódás lehet belőle. A gólyatábor pl remek lehetőség, hogy összeismerkedjetek. :)
2016. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!