Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szégyen, ha...

Szerintetek szégyen, ha valaki csak azért nem barátkozik/jár egy másik emberrel, mert szegény?

Figyelt kérdés
Alapból nem nézek le senkit, nagyon sok helyről vannak barátaim. Teljes mértékben tolerálom, ha valaki nem rendelkezik megfelelő anyagi háttérrel. Viszont belegondoltam, hogy nem örülnék, ha a barátom szegény lenne (egyszerűen megfogalmazva, ha már nevén nevezzük a dolgokat). Zavarna, hogy szegényebb, mint a többség. (nem mintha most lenne barátom :D de nem emiatt, mert a pénztárcát nézem, hanem mert megviselt egy előző kapcsolat...) 21/L
2016. júl. 19. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a külsőségek miatt zavar, nem akarsz olyannal mutatkozni aki kopott cipőben jár vagy nem a legújabb divatú ruhákat visel.
2016. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
akár.. vagy a biztos anyagi háttér :)
2016. júl. 19. 20:39
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
#onemanyagias beszarpk xdddddddd
2016. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel mások véleménye, miért irtad ki a kérdést?
2016. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a beszólások :) csak az objektív vélemények!
2016. júl. 19. 22:01
 16/23 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok gazdag még.Valoszinüleg ezért nem volt még barátnöm,mert nekik ugye csak ez számit.f22
2016. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
dehogy csak az számít.. a külső számít, és még annál is fontosabb a kisugárzás, viselkedés... :)
2016. júl. 19. 23:12
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, szégyen, mert nem mindenkinek adatik meg a jólét és a sok pénz, főleg nem ebben a korban, amikor még a legtöbben tanulnak és/vagy pályakezdők. Néhány évi munkával még a lakást tudod összehozni.

Amúgy engem nem zavar a hozzáállásod, mert így több fiút hagysz meg nekem, és a többi lánynak, akiknek más az értékrendjük. ;)

22/L

2016. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
na jól van kérdező, menj aludni, lehet, hogy holnap majd másképp látod, nem kell itt fél éjszaka kötni az ebet a karóhoz
2016. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%

Mennyi álszent válaszoló van itt.


Gondolom mindnek olyan pasija van aki az anyjával él és munkanélküli fél fogsora kirohadva mert nincs pénze de nem számít mert a belső érték blabla...

2016. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!