Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez barátság volt, vagy csak...

Ez barátság volt, vagy csak szimplán haverok lehettünk?

Figyelt kérdés
Most gondolkoztam el azon, hogy 3 éve lett vége az általánosnak, azóta nem találkoztunk, és nekem hiányzik. Legjobb barátok voltunk, legalábbis, ha ilyen ofő órán "csapatépítős, csak teljen el az óra" feladatok voltak, és olyasmi kérdés volt, hogy ki a barátod, mindig egymást mondtuk be. Voltak olyan dolgok, amit mindketten néztük(youtube csatorna, film, stb.), nagyon sokat ezekről beszéltünk. Ennek ellenére mégsem osztottunk meg egymással komolyabb dolgokat. Annyit tudtunk egymásról, hogy hol lakik, családjáról 1-2 dolgot, és ennyi. Általános után pedig más-más suliba mentünk, azóta nem is beszéltünk, mint írtam, 3 éve. Én sem kerestem őt, és ő sem engem. Ezek szerint mindkettőnknek ennyit ért az egész?

2016. júl. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság volt, csak egy jobb haverság.
2016. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Há igen... Mentségül csak azt mondhatom, hogy egyikünk sem közösségi oldal függő, meg csavargós tipus, így a kapcsolattartása már nehézkes. De ha nagyon számított volna valamelyikünknek is, akkor meg tudtuk volna oldani. Csak azérr merült fel bennem a kérdés, mert mostanában gondoltam rá, hogy vele éreztem igazán jól magam, és nem a jelenlegi osztálytásaimmal. Hogy ő is így gondol az egészre, vagy talált másik barátot(?) helyettem? Válaszodat azért köszönöm!
2016. júl. 26. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
ahhoz miért kell közösségioldalfüggőnek lenni, hogy barátok maradjatok... ahelyett, hogy itt sajnálkozol, dobj neki egy üzit. mi van veled haver, stb. aztán ha van kedvetek, akkor egyik délután összefuttok... ehhez nem kell nagy csavargós bulizós típusnak lenni
2016. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van:) Nem kell ahhoz olyannak lenni amit írtál. Ha neked fontos volt, akkor keresd fel, és meglátod ő hogy viszonyul. Lehet már megváltozott, és nem is olyan mint volt. Nem is tudnál vele úgy beszélni. De mondom, ha neked fontos volt, akkor dobsz neki egy üzenetet, és majd meglátjátok:)
2016. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon messze volt a barátságtól.
2016. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!