Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát az ilyen?

Barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam (most ballagtam).Akivel eleinte nagyon jó vol a barátságunk ,mindent meg tudtunk beszélni.De nagyon ,nagyon megváltozott.Tiszta ribi lett folyton a menö pics*kal akart lenni.Szaladt utánuk .Hozzám ritkán szól és lenèz.Folyton facebookon lóg és irogat de elegem van.Elvárta hogy mennyek ugyanabbs az iskolába ugyanarrs a szakra (egészségügy) de én egy jóval erősebb jelentkeztem Ahova fel is vettek.Majd felrobbant mérgében.Leirta folyton az én iskolàmat és engem is.A saját sulija pedig fényezte.Mindent elpletykált mindenkinek.Pl,bevallottam neki hogy tetszik egy fiú erre kiröhögött ès elmondts mindenkinek.Aztán megtetszett neki is egy fiú.Folyton lehangolt volt és nyavalygott hogx ő megakar halni.De hiába viagasztaltam én voltam a szar.De elegem van.Örülök hogx megszabadultam tőle.Jól cselekedtem?

2016. júl. 28. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól
2016. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem barát, és igen, jól:)
2016. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak. Te is. Ő is. Főleg ilyen korban.
2016. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Miatta nem érdemes a gyengébb suliba menned, de semmi bajod nem lett volna ha mész vele és a menő lányokkal.
2016. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem barát többé. Helyesen döntöttél!
2016. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!