Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam a barátnőmben?

Csalódtam a barátnőmben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőm most mondta el, hogy 1 éve együtt van egy 15 évvel idősebb férfival, akinek van két gyerek (6 és 8 éves). Ez eddig oké is lehetne, viszont a fickó 1 éve csalja a feleségét. 1 hete lebuktak, azóta tud a nő a barátnőmről.


Nem nagyon reagáltam rá semmit, mert sejtettem, hogy ez van, de azért nem gondoltam, hogy ennyire komoly.

Én nem tudok túllépni azon, ha valaki megcsal valakit...és azt sem, hogy a barátnőm ebben "partner" volt.


Most hogyan kéne viselkednem vele ezek után? Ott nem akartam semmi elhamarkodott dolgot mondani, de egyre jobban taszít ez az egész.


2016. júl. 28. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mocskos liba házas embert szedett fel. A másik meg hagyta a friss hus miatt

gusztustalanok

2016. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem is ez a véleményem. :(
2016. júl. 28. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetbe és elég necces, undorító dolog amit csinált. De azért én lehet elgondolkoznék a barátságunkon. Amúgy milyen a viszonyod vele? Mondjuk ezen már nem lehet segíteni, nincs mit megbeszélni. Inkább te kéne dönts, hogy megéri ilyen személyt barátnak tartani?


Amúgy nem tudom elképzelni milyen lehet a barátnőd ezek alapján, bár te jobban ismered.. És jogos a csalódási érzésed..

2016. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, kifejezheted, hogy mennyire nem helyesled, és elmondhatod neki, hogy csalódtál benne, de ettől még például lehet nagyszerű barát. Plusz, hibázhat retteneteset. Nem kell úgy tenned, mintha helyeselnéd, de azért ne szakítsd meg a kapcsolatotokat radikálisan, ha csak ennyi játszik bele.
2016. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!